reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochane moj maly 10cm czlowiek na 100% jest dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke [emoji7][emoji7]
Emek skisl bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych fujarka juz nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle
[emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji179][emoji179][emoji179]Zobacz załącznik 893284
Super !!!!
 
reklama
Ja nie wiem o co chodzi mojemu M... Ciągle mi gada, że Nasza Mała ma same różowe rzeczy i czy innych kolorów nie ma :-D a ja tam widzę: pomarańczowy, beżowy, brzoskwiniowy, pastelowy... :p wielkie mi HALO :-D
Photo Collage_20180830_220357217.jpg
 

Załączniki

  • Photo Collage_20180830_220357217.jpg
    Photo Collage_20180830_220357217.jpg
    610,8 KB · Wyświetleń: 491
Kochane moj maly 10cm czlowiek na 100% jest dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke [emoji7][emoji7]
Emek skisl bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych fujarka juz nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle
[emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji179][emoji179][emoji179]Zobacz załącznik 893284
Jak dobrze widzieć ze wszystko ok. Doczekałas się i wszystko będzie piękne:)
 
U Nas prawie wszystko się uspokoiło :-) mam tylko brzuszek już nisko oraz podobnie jak Ty bóle jakbym zaraz miała dostać okres i tyle. We wtorek wizyta, zobaczymy ile młoda ma, jak tam szyjka itd. Grunt że wytrzymałyśmy, ale może dlatego, że bardzo odpuściłam obowiązki domowe, dużo odpoczywam od ostatniej wizyty. Mój mąż prosi, żeby jeszcze dwa tygodnie siedziała, bo od 14.09 ma dwa tygodnie urlopu i wtedy niech się dzieje wola nieba hehe
potrzymaj ja jeszcze troszkę tak do 15.09 bo wiesz w ten dzień sie rodzą fajne dziewczyny :D a tak serio to najlepiej by było jakby maz byl bo dla niego to też wazne a i pomoc sie przyda. planujesz kp czy jednak mm ?
 
potrzymaj ja jeszcze troszkę tak do 15.09 bo wiesz w ten dzień sie rodzą fajne dziewczyny :D a tak serio to najlepiej by było jakby maz byl bo dla niego to też wazne a i pomoc sie przyda. planujesz kp czy jednak mm ?

Rozumiem kochana, że Ty jesteś z 15? :p mąż bardzo chce być, a właśnie przed tym urlopem ma tragedie w pracy i ciężko będzie mu się wyrwać :-\ po 14.09 może ten urlop nawet przesuwać, żeby zacząć go dopiero jak zacznę rodzić :p więc odpoczywamy, leżymy itd, chociaż szlag mnie trafia, bo nie jestem do tego nauczona :-D aż mnie nosi żeby chwycić za odkurzacz czy szmatę :p a karmić chcę bardzo piersią! :-) jak najdłużej! :-) ale życie zweryfikuje, podobnie jak moje plany rodzenia naturalnie :p A Ty?
 
Kochane moj maly 10cm czlowiek na 100% jest dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke [emoji7][emoji7]
Emek skisl bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych fujarka juz nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle
[emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji179][emoji179][emoji179]Zobacz załącznik 893284

Wspaniałe wieści! Gratulacje dla rodziców! [emoji173]️
 
Ta ksiazke polecila mi polizna-najszczesliwsze niemowle w okolicy. Chodzi.wlasnie o.płacz maluszka.
A jeszcze jedno mam pytanko:)
Uzywacir jakichs wkładów do wanienek? Bo my kapiemy w dwójkę. Jeden trzyma, drugi myje. Maz sobie sam poradzi z kapiela ale ze mnie straszna lamaga i widziałam takie plastikowe wklady do wanienki i sir zastanawiam jak.sie spisuja
My nie używamy żadnych wkładów.
 
Ja nie wiem o co chodzi mojemu M... Ciągle mi gada, że Nasza Mała ma same różowe rzeczy i czy innych kolorów nie ma :-D a ja tam widzę: pomarańczowy, beżowy, brzoskwiniowy, pastelowy... [emoji14] wielkie mi HALO :-DZobacz załącznik 893310
Nie wiesz ze dla faceta twoje odcienie bezu brzoskwini pomaranczy to inny odcien dalej rozu [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry