reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny wyskoczyła mi opryszczka w kociaku ust jestem w 8tc+5 co na to mogę i czy to groźne w ciąży ???

Jeśli to Twoja kolejna w życiu to nie ma obaw, ja w ciąży miałam chyba ze dwa albo trzy razy na ustach i raz na nosku :-( wiem, że dziewczyny polecają jakąś maść, która może stosować kobieta w ciąży, Ja osobiście używam pasty miętowej do zębów jak tylko zaczyna swędzieć i działa :p
 
reklama
Dziewczyny, ratujcie. Nie jestem po in vitro, ale chyba tylko Wy będziecie umiały mi pomóc.
Zaszłam w ciążę po cyklu stymulowanym Clostylbegyt. Zawsze miałam cienkie endometrium, jestem po 1 poronieniu z powodu przegrody macicy, którą zoperowałam.
Ginekolog jak tylko dowiedział się o ciąży zalecił mi Luteinę i Estrofem do 12 tc. Martwi mnie bardzo Estrofem. Po co, czemu tak długo i czy nie zaszkodzi dzidziusiowi? Obecnie jestem w 9 tc.
Będę wdzięczna za Wasze wszelkie sugestie.
 
Dziewczyny, ratujcie. Nie jestem po in vitro, ale chyba tylko Wy będziecie umiały mi pomóc.
Zaszłam w ciążę po cyklu stymulowanym Clostylbegyt. Zawsze miałam cienkie endometrium, jestem po 1 poronieniu z powodu przegrody macicy, którą zoperowałam.
Ginekolog jak tylko dowiedział się o ciąży zalecił mi Luteinę i Estrofem do 12 tc. Martwi mnie bardzo Estrofem. Po co, czemu tak długo i czy nie zaszkodzi dzidziusiowi? Obecnie jestem w 9 tc.
Będę wdzięczna za Wasze wszelkie sugestie.
Większość z nas brała estrofem. On stymuluje wzrost endometrium. Nie masz sie co martwić. Po 12 tc większość funkcji przejmuje łożysko i dlatego pewnie do tego tygpdnia lekarz zalecił Ci to brać.
 
dziewczyny postanowiłam powoli zacząć kupować ciuszki dla dzidzi - jaki rozmiar dla dzidzi po porodzie barłyście dziś oglądałam te 50 to strasznie mini malusie chyba 56 od razu kupować?
 
Jeśli to Twoja kolejna w życiu to nie ma obaw, ja w ciąży miałam chyba ze dwa albo trzy razy na ustach i raz na nosku :-( wiem, że dziewczyny polecają jakąś maść, która może stosować kobieta w ciąży, Ja osobiście używam pasty miętowej do zębów jak tylko zaczyna swędzieć i działa :p
To moja już któraś w życiu nie jest pierwsza wiec mówisz abym się nie martwiła bo nie ma czym tak ;) dziękuje
 
Obowiązkowo! Czekamy :-) przyjemnych widoków i samych dobrych wieści! :-*
No to mały waży niby 4291 :o ale lekarz nie do końca wierzy w wagę z usg bo jak dziecko ma długie nogi i duży brzuszek to waga wychodzi większa. Co do porodu to moje dziecie ma większy brzuszek niz główka wiec do cc. jak nie urodze do 17.09 to wizyte mam. Że złych rzeczy to na weekend w szpitalu jestem bo mam za wysokie tętno bo 130 przy trzech pomiarach a to za wysoko na ten etap ciazy i maja mnie przez weekend zbadać. U dziecka wszystko ok.
 
dziewczyny postanowiłam powoli zacząć kupować ciuszki dla dzidzi - jaki rozmiar dla dzidzi po porodzie barłyście dziś oglądałam te 50 to strasznie mini malusie chyba 56 od razu kupować?
Rozmuaru 50 w ogole nie kupowalam. 56 troche a najwiecej 62. Zreszta kupujac zauwazysz ze kazdy sklep inaczej wypada.
 
reklama
Do góry