reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ta ksiazke polecila mi polizna-najszczesliwsze niemowle w okolicy. Chodzi.wlasnie o.płacz maluszka.
A jeszcze jedno mam pytanko:)
Uzywacir jakichs wkładów do wanienek? Bo my kapiemy w dwójkę. Jeden trzyma, drugi myje. Maz sobie sam poradzi z kapiela ale ze mnie straszna lamaga i widziałam takie plastikowe wklady do wanienki i sir zastanawiam jak.sie spisuja
My mieliśmy sama wanienke .
Jak duuuuuzo wody to maz trzymał głowke a jak mało to lezała na płasko moczac głowe i uszy .
 
reklama
Ta ksiazke polecila mi polizna-najszczesliwsze niemowle w okolicy. Chodzi.wlasnie o.płacz maluszka.
A jeszcze jedno mam pytanko:)
Uzywacir jakichs wkładów do wanienek? Bo my kapiemy w dwójkę. Jeden trzyma, drugi myje. Maz sobie sam poradzi z kapiela ale ze mnie straszna lamaga i widziałam takie plastikowe wklady do wanienki i sir zastanawiam jak.sie spisuja
Jeśli zdecydujesz się na gabke to często wymieniaj bo jak to gąbka to skupisko bakteri się robi. ja mam dodatkowo to krzesełko ale Tak szczerze to raczej nie będę niczego wkładać tylko pieluche bo na początku tylko troche wody sie leje wiec nie będzie tragedii (chyba;) ) a jakoś tak stabilniej w ręku dziecko.
 
Ta ksiazke polecila mi polizna-najszczesliwsze niemowle w okolicy. Chodzi.wlasnie o.płacz maluszka.
A jeszcze jedno mam pytanko:)
Uzywacir jakichs wkładów do wanienek? Bo my kapiemy w dwójkę. Jeden trzyma, drugi myje. Maz sobie sam poradzi z kapiela ale ze mnie straszna lamaga i widziałam takie plastikowe wklady do wanienki i sir zastanawiam jak.sie spisuja
U nas kapalismy bez niczego. Mieliśmy i ten wkład plastikowy i gąbki i nic sie nie sprawdziło.
 
Ta ksiazke polecila mi polizna-najszczesliwsze niemowle w okolicy. Chodzi.wlasnie o.płacz maluszka.
A jeszcze jedno mam pytanko:)
Uzywacir jakichs wkładów do wanienek? Bo my kapiemy w dwójkę. Jeden trzyma, drugi myje. Maz sobie sam poradzi z kapiela ale ze mnie straszna lamaga i widziałam takie plastikowe wklady do wanienki i sir zastanawiam jak.sie spisuja
Słodziak [emoji7]
 
Ja wogole mysle ze za dużo takich przypadłości dwfiniujwmy jako "kolki " i od razu z grubej rury leki. Fakt jest taki ze te male cialka uczą się radzić z wszystkim a czasem ma problem z gazami wiec jest płacz. czasem boli brzuszek i jest płacz czasem sie nie wyspi bo scierplo dziecko czasem bodźców jest za dużo na raz i jest płacz a czasem chce bliskości. jeśli dziecko jest zagazowane to w aptece sa takie rurki zeby pomoc dziecku. i wyprzedze głosy z serii bo sie przyzwyczai itp. W szpitalu jak sie pojawia płacząc noworodek to pierwsze co robią to tak odgazowuja. termoforek w domu i masowanue brzuszka. podginanie nóżek i dużo dużo lezenie na brzuszku. kupujemy kosmetyki byle chemi było jak naj mniej co niektóre myją wacikami i woda bo inaczej to chemia a pakujecie w te dzieci leki przy każdym płaczu...
Twoja opinia jest taka nie inna ok ale ja się z nią nie zgodzę bo po podaniu pribiotyku i leku na bazie ziół koleczka zniknela u mojego malca.A gdy inne problemy się pojawiają jest placz wiadomo wtedy tulimy nosimy i calujemy
Ale fakt faktem że trzeba rozróżnić nim zaczniemy podawać leki
 
Jeśli chodzi o gabke do kapania to mam taka do wanienki i kupiłam ja tylko dlatego że bałam się jak to będzie z kapaniem na początku.Sprawdzila się super no ale już ja dziś wywalam w kosz.
 
Twoja opinia jest taka nie inna ok ale ja się z nią nie zgodzę bo po podaniu pribiotyku i leku na bazie ziół koleczka zniknela u mojego malca.A gdy inne problemy się pojawiają jest placz wiadomo wtedy tulimy nosimy i calujemy
Ale fakt faktem że trzeba rozróżnić nim zaczniemy podawać leki
Nie ma leku na kolke. Skoro cos minęło po podaniu probiotyku i ziół to oznacza że to nie kolka a może inne gastryczne rzeczy. No chyba że samoistne ustąpienie waszej kolki zbiegło się w czasie z podaniem zastosowanych ziół. Probiotyk pomaga w funkcjonowaniu ukladu pokarmowego ale nie leczy. Gdyby był środek na kolke to nie występowałby ten problem. Nie spotkałam ani lekarza ani poloznych ani innej matki ktora twierdzi że jest lek na kolke.
 
Ta ksiazke polecila mi polizna-najszczesliwsze niemowle w okolicy. Chodzi.wlasnie o.płacz maluszka.
A jeszcze jedno mam pytanko:)
Uzywacir jakichs wkładów do wanienek? Bo my kapiemy w dwójkę. Jeden trzyma, drugi myje. Maz sobie sam poradzi z kapiela ale ze mnie straszna lamaga i widziałam takie plastikowe wklady do wanienki i sir zastanawiam jak.sie spisuja
J uzywalam i polecam
 
Nie ma leku na kolke. Skoro cos minęło po podaniu probiotyku i ziół to oznacza że to nie kolka a może inne gastryczne rzeczy. No chyba że samoistne ustąpienie waszej kolki zbiegło się w czasie z podaniem zastosowanych ziół. Probiotyk pomaga w funkcjonowaniu ukladu pokarmowego ale nie leczy. Gdyby był środek na kolke to nie występowałby ten problem. Nie spotkałam ani lekarza ani poloznych ani innej matki ktora twierdzi że jest lek na kolke.
Przez 2 tygodnie synek o tych samych porach płakał tak że ja czasem razem z nim wszystkie objawy kolkowe które też potwierdzily pielęgniarki nie wiem czy to przypadek że zaczęła ustępować po podawaniu tych leków ale ustapila i jeśli drugi raz z następnym dzieckiem by tak było to drugi raz bym podała to samo.Nie będę więcej podawać argumentów ty wiesz swoje ja swoje
 
reklama
Do góry