reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@shaggy kolka to właśnie objaw niedojrzałości układu pokarmowego. Leki typu Espumisan itd. nie przechodzą przez układ pokarmowy nie uszkadzają narządów a mogą ulżyć dziecku
ulżyć owszem ale wg mnie i opini jakie jak dotąd poznałam to nie ma leku na kolke. Możemy podawać probiotyki zeby moze mniej dzidzie bolało albo krócej to trwało ale nie słyszałam zeby byl lek ktory po podaniu wyleczyl kolke.
 
ulżyć owszem ale wg mnie i opini jakie jak dotąd poznałam to nie ma leku na kolke. Możemy podawać probiotyki zeby moze mniej dzidzie bolało albo krócej to trwało ale nie słyszałam zeby byl lek ktory po podaniu wyleczyl kolke.
Nie ma leku na kolkę, bo jak już pisałam to objaw niedojrzałości układu pokarmowego i musi on po prostu dojrzeć. Dlatego na szczęście kolki mijają [emoji4] W żadnym miejscu nie napisałam, że to leki na kolkę. Wszystkiego należy używać z umiarem a będzie dobrze [emoji4]
 
Nie ma leku na kolkę, bo jak już pisałam to objaw niedojrzałości układu pokarmowego i musi on po prostu dojrzeć. Dlatego na szczęście kolki mijają [emoji4] W żadnym miejscu nie napisałam, że to leki na kolkę. Wszystkiego należy używać z umiarem a będzie dobrze [emoji4]
Nie sugeruje że nawet ze cis takiego napisalas bo tak nie było. mialam wymianę opini po tym jak jedna z koleżanek tu napisała że po podaniu probiotyku i ziół kolka minęła i to napewno byla kolka. wiec dlatego tak się rozwinęłam nad tym tematem. uwazam jak Ty-zresztą sama kupilam probiotyk bo on nie zaszkodzi a zawsze moze pomoc.
 
@Barburka @RedHotChiliPepper28 jak sie czujecie? odliczacie?:) mnie okresowo brzuch boli ... ehh we wtorek mialam ktg i wszystko ok a jutro wizyta i moze cos sie dowiem czy będzie cc i kiedy.

U Nas prawie wszystko się uspokoiło :-) mam tylko brzuszek już nisko oraz podobnie jak Ty bóle jakbym zaraz miała dostać okres i tyle. We wtorek wizyta, zobaczymy ile młoda ma, jak tam szyjka itd. Grunt że wytrzymałyśmy, ale może dlatego, że bardzo odpuściłam obowiązki domowe, dużo odpoczywam od ostatniej wizyty. Mój mąż prosi, żeby jeszcze dwa tygodnie siedziała, bo od 14.09 ma dwa tygodnie urlopu i wtedy niech się dzieje wola nieba hehe
 
Kochane moj maly 10cm czlowiek na 100% jest dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke [emoji7][emoji7]
Emek skisl bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych fujarka juz nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle
[emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji179][emoji179][emoji179]
20180830_195348.jpg
 

Załączniki

  • 20180830_195348.jpg
    20180830_195348.jpg
    74,7 KB · Wyświetleń: 473
Kochane moj maly 10cm czlowiek na 100% jest dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke [emoji7][emoji7]
Emek skisl bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych fujarka juz nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle
[emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji179][emoji179][emoji179]Zobacz załącznik 893284
Piękna Oliwcia [emoji173] [emoji7] [emoji8] Oliwki sa cudowne [emoji173] [emoji8] [emoji7]
 
reklama
Nie sugeruje że nawet ze cis takiego napisalas bo tak nie było. mialam wymianę opini po tym jak jedna z koleżanek tu napisała że po podaniu probiotyku i ziół kolka minęła i to napewno byla kolka. wiec dlatego tak się rozwinęłam nad tym tematem. uwazam jak Ty-zresztą sama kupilam probiotyk bo on nie zaszkodzi a zawsze moze pomoc.
Leku na bazie ziół
 
Do góry