reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochane dziękuję wam za wspaniałe słowa i nie tylko ,za każdą poradę i zrozumienie.Jutro wracamy do domu tzn już dziś!u nas wszystko bardzo dobrze!będę tu zaglądać czasami ale narazie muszę się zająć moimi chłopcami.ps mój mąż oszalał jest dla mnie wielkim wsparciem i zaskoczeniem jeśli chodzi o opiekę nad synkiem.
Pozdrawiam
Hope ogromne gratulacje zdrówka razy 100
 
reklama
Ona wynagradza mi pierwsze 3tygodnie. Kiedy płakałam razem z nią. Śpi w nocy ale w dzień ma tylko drzemki po 20 minut ewentualnie raz pośpi 1h do 2w maksie także nic nie mogę zrobić. Wcześniej budziła się i tak tylko raz ok2-3 w nocy aż pewnego razu przespała cała noc i tak jest do teraz.
Ja mam tak samo. Śpi cała noc a w dzień po 10 minut :) niby jestem wypoczeta ale nie da się bez pomocy nic w domu zrobić
 
My na mm i Bianka czasami jeszcze cyca pociągnie jak nie doje z butli. I też to trwa. Dzisiaj zdążyłam jedynie wstawić pranie i ogarnąć trochę łazienkę. A tak to tylko na rączkach by była. Ale to zasługa teściowej, że ją przyzwyczaiła do tego:wściekła/y:
Przynajmniej wiesz ile zje na mm, ja wlasnie probuje Mala nakarmic i nie chce jesc, gdybym jej nie obudzila o 2 na zmiane pieluszki to spalaby prawie cala noc.
Pisalam to kolo 4 czy 5-tej ale chyba sie nie dodalo :p
Ja nie chce dawac Sary nikomu na rece, zeby uniknac takich sytuacji jak Ty z tesciowa ale pewnie w „praniu” wyjdzie inaczej hehe.
My czekamy na pobranie krwi, ktore ma byc za pol h i maja nad puscic do domu. Sara spadla 200g to nie za duzo? Nie bylo mnie przy wazeniu a m nie dopytal.
 
Przynajmniej wiesz ile zje na mm, ja wlasnie probuje Mala nakarmic i nie chce jesc, gdybym jej nie obudzila o 2 na zmiane pieluszki to spalaby prawie cala noc.
Pisalam to kolo 4 czy 5-tej ale chyba sie nie dodalo [emoji14]
Ja nie chce dawac Sary nikomu na rece, zeby uniknac takich sytuacji jak Ty z tesciowa ale pewnie w „praniu” wyjdzie inaczej hehe.
My czekamy na pobranie krwi, ktore ma byc za pol h i maja nad puscic do domu. Sara spadla 200g to nie za duzo? Nie bylo mnie przy wazeniu a m nie dopytal.
Moze spac 10%, moja wazyla 3090g i spadla 270g.
A co do noszenia to mozna nosic i dawac nosic, byle bez przesady no i nie nauczyc, ze kazde stekniecie to od razu rece. Ja przytulalam, calowalam, glaskalam - bylam obok ciagle, ale nosilam malo i nawet jak przez 2tyg byla ciagle na rekach u dziadkow, bo przylecieli to i tak nigdy problemu nie mialam [emoji4]
 
Moze spac 10%, moja wazyla 3090g i spadla 270g.
A co do noszenia to mozna nosic i dawac nosic, byle bez przesady no i nie nauczyc, ze kazde stekniecie to od razu rece. Ja przytulalam, calowalam, glaskalam - bylam obok ciagle, ale nosilam malo i nawet jak przez 2tyg byla ciagle na rekach u dziadkow, bo przylecieli to i tak nigdy problemu nie mialam [emoji4]
Czyli Sara miesci sie w normie :) wazyla 3230g i spadla 200g. Dzieki ;)
Ja mam ja w lozku i jak placze to klade sie obok i gadam do niej albo, jak Ty przytulam i caluje :) Jeszcze za czesto na rece nie bralam, bo ledwo chodzilam po cc ;)
 
Czyli Sara miesci sie w normie :) wazyla 3230g i spadla 200g. Dzieki ;)
Ja mam ja w lozku i jak placze to klade sie obok i gadam do niej albo, jak Ty przytulam i caluje :) Jeszcze za czesto na rece nie bralam, bo ledwo chodzilam po cc ;)
Moja przez kilka tygodni nosiła szynę na bioderkach, strasznie w tym płakała i była ciągle na rękach i teraz też tylko rączki i rączki :/ najlepiej jeszcze rączki mamusi :)
 
reklama
Do góry