reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
dziewczyny a jak rozumiecie zdanie "jadłospis na 6mc życia"? gdy ma skończone 5 miesiecy czy 6 bo się gubię w tym...
 
A dziękuje że pytasz . Moja Sara to twarda wojowniczka i mimo przeciwności zadziwia Mnie codziennie swoim pozytywnym nastawieniem . Jest wiecznie uśmiechniętym i radosnym dzieckiem choć jak u każdej z nas to właśnie albo zęby albo dieta albo nie przespane noce itp Takie uroki macierzyństwa No ale tego w końcu pragnęłyśmy [emoji23] Zobacz załącznik 872508
Ale śliczna dziewczynka ;) najważniejsze że nasze dzieciaczki są zdrowe a z reszta sobie poradzimy, bo kto jak nie my :)
 
A podawałaś swojej malutkiej przeważnie z hipp? peditara powiedziała że hipp sa bardzo dobre dla dzieci, i kupiłam mu na razie marcheweczkę i ziemniaczki z dynią po 4 miesiącu, mój za 2 tyg kończy 4 miesiące chciałam mu dać już do sprobowania malutką łyzeczkę, ale nie wiem czy dać czy nie za wcześnie?, rodzinna mojego małego mówi żeby poczekać z tym do 5 miesiąca i na razie żeby dostawał mm i wodę tak jak do tej pory, a pózniej troszkę wprowadzić.Od którego miesiąca zaczęłaś rozszerzanie diety?
Ja wprowadzam już :)
 
@Nataliaa93 i jak poszła noc? Nie chciałam wcześniej pisać, ale już któraś to zrobiła. Też znam przypadek, że nagle dziecko super śpiące przestało fajnie spać z dnia na dzień i długo to trwa. Moja na cycu budzi się co 3 godziny a ma zaraz pół roku...Ale to Mała nie jadła wcześniej kaszek w trakcie rozszerzania diety? Jeśli nie to tak jak Ewunka pisała najpierw bezglutenowa i z tego co kojarzę kaszki zwyczajnie z wodą można rozrabiać.

Ja miałam poród wywoływany i też mnie wcześniej straszono, że bardziej bolesny. Jak dla mnie bzdura... Nie rodziłam w innych warunkach, ale jestem bardzo delikatna na ból a dałam radę. Nie ma co się nakręcać nawzajem. Wywoływany miałam po tp i nie miałam wcześniej żadnych skurczy. To, że ktoś się dogadał na lewo to nie znaczy, że wywołują bez powodu porody ;) Ja byłam po terminie a i tak mi łaskę robili, że wywołali.

Dostaje kaszke, jak skończyła pół roczku zaczęłam podawać ;) noc dzisiaj ok, dałam jej wieczorem po kąpieli kaszke, trochę cyca i spala do 3, wypiła mleczko i do 7 ;) ciekawe czy już będzie spala w nocy czy to tylko tak dzisiaj.
 
Dziękuje, ja mojemu teraz przed chwilką dałam dosłownie pół malutkiej łyżeczki słoiczka z HIPP samej marcheweczki, na początku się skrzywił ale za chwilę sam otwierał buzke i już następne dwa podania odrobinkę to z chęcią zjadł, i chciał jeszcze bo buzkę otwierał , ale na razie musi to styknąć ;) U nas pediatra powiedziała że te ze słoiczka z hipp są bardzo dobre, i można śmiało słoiczek dać, tylko poradziła by poczekać nawet do 5 miesiąca, ale będę ew podawać mu pół łyżeczki marcheweczki na razie przez parę dni żeby zobaczyć jak reaguję jego organizm czy nie uczula i nie szaleć jeszcze tak ,a pozniej ew stopniowo zwiększać i wprowadzić dopiero nowe,ale zrobię to własnie jak skończy 4 miesiące.Twoja niunia jaka zadowolona :) tak 3 mac ;)
Nie rozumiem skąd ten pośpiech skoro pediatra mówił, że dawać od 5?
 
reklama
Do góry