reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
1510311578-58da839e4d0d2a63-aaaaaa.jpeg

Filip i Oliwia pozdrawiaja Marcelinke [emoji4] [emoji6]
33tc +4

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękności
 
Ja na takiej sali bylam (ale nie w PL). Corcia byla z nami od narodzin przez caly czas, tylko z przerwa na badania. Od Pierwszej nocy spala ze mna, przewijal ja maz, a w razie potrzeby mielismy wolac pielegniarki. Poradzilismy sobie i nie wyobrazam sobie, zeby mogli mi ja zabrac.
Urodzilam o 19h30. Spionizowali mnie ok 11h00.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też nie oddam :laugh2:
Chyba miałabym zawał w nocy bez niej ...
 
Właśnie wróciliśmy z kina z Listów do M i sprawdzałam i nie mam odpowiedzi do tej pory [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A ja chce isc na Mamuśki 2 [emoji12]

Moja prosbe ostatnio tydzien realizowala. ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A czyli to norma bo ja juz tez pare dni czekam, ale odpisuje,ze juz jutro napewno [emoji12]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Na każdego kto mi narzuca swoja pomoc. Jestem zdania że jak bedzie trzeba to sama poprosze. A tu wszyscy czekaja na moje dzieci jak modliszki.
Skąd ja to znam, mam wrażenie, że mocno się pokłócimy z moją teściową po urodzeniu, ona ma swoją wizję wszystkiego i na ogół sprzeczną z moją:frown:
 
To masz tak jak ja.... Ja słyszę te wszystkie wtracania to ciśnienie 220...[emoji53] Ja już zapowiedziałam że w szpitalu chce tylko męża żadnej mamy czy teściowej.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie będzie moja mama, jest pielęgniarką w szpitalu, gdzie będę rodzić i zna wszystkich lekarzy i w sumie trochę się jej boją, więc się będą bardzo starać, żeby wszystko było ok:rolleyes:
 
Skąd ja to znam, mam wrażenie, że mocno się pokłócimy z moją teściową po urodzeniu, ona ma swoją wizję wszystkiego i na ogół sprzeczną z moją:frown:
U mnie wiecej do powiedzenia maja meza siostry ktore nie maja rodziny dzieci. Ale powiedzialam mezowi ze sobie nie zycze i ze jej powiem beszczelnie ze chcemy byc sami ze jak bedzie potrzebna to jej powiemy. Albo jest mądra i zrozumie albo niech sie gniewa trudno!!!
 
reklama
U mnie wiecej do powiedzenia maja meza siostry ktore nie maja rodziny dzieci. Ale powiedzialam mezowi ze sobie nie zycze i ze jej powiem beszczelnie ze chcemy byc sami ze jak bedzie potrzebna to jej powiemy. Albo jest mądra i zrozumie albo niech sie gniewa trudno!!!
Wymyslila sobie ze przy dwójce to bedzie potrzebna bo jej znajoma miala bliźniaki i trzeba bylo je wozic!!!! Tylko gdzie hehe napewno im dam moich synkow
 
Do góry