reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie trzeba lezec 12 h Po cc ;), Ja Po godzince scuagalam mleko i zanosilam" siare"
Tam sa specjalne osoby by Sie zajely dzidzi a zapewne jesli ur w 37 ty sama Sie opiekujesz, moja byla w inkubatorze przez 4 dni a potem razem w pokoju nastepne 5 dni i Ja Sie opoekowalam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Do sprecuzowania Po porodzie lezalam 4 h I wstawalam a nie godzinke bo to nie mozliwe po narkozie bo nogi jak z waty
Wigole nie mialam fazy hormonow ( placzu)tylko raz jak zobsczylam pod lampami bo miala zoltaczke to taki dziwny widok oczka zamkniete maska brrrr
Tak wiec Po 4 h chodzilam do niej normalnie z jednego oddzialu na drugi , Juliet dasz rade !!;) wkoncu zobaczysz szczescia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My tez tu sami i tez bym chciala wrocic... nie wiem czy chce zeby mama tu na dluzej przyjezdzala. Na pewno 2 pierwsze tygodnie chcemy razem spedzic w trojke. A pozniej zobaczymy co i jak..

W Uk po porodzie przyjrchali tesciowie na dwa msce [emoji12][emoji12], jak ci roku zawsze dluzsza wizyta Ale mAm tak espanialych tesciow ze wiedzialam co robie godzac Sie na wizyte ich Po poridzie
Ludzie bardzo serdeczni, z glowa , ani razu nie podniesli mi adrenaliny, znam ich 13 lat :)) tak to rok ich nie widze moze dlatego dobra relacje miedzy nami
Niestey swych ridzucow JuZ nie mam;/[emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My jesteśmy sami w uk tzn nie mamy tu rodziny, ostatnio znajoma pytala czy ktoś z pl przylatuje nam pomóc po porodzie i stwierdzilam po minucie, ze temat trzeba samemu ogarnac. Tak chyba najlepiej, to jest nasz czas dla naszej trojki[emoji4]

My tez tu sami i tez bym chciala wrocic... nie wiem czy chce zeby mama tu na dluzej przyjezdzala. Na pewno 2 pierwsze tygodnie chcemy razem spedzic w trojke. A pozniej zobaczymy co i jak..

My tez jestesmy sami. Po 2tyg przylecieli rodzice poznac wnuczke. Byli tydzien, duzo pomagali, ale glownie sie nia cieszyli. A pozniej znow zostalismy sami. I teraz tez bardziej niz kiedykolwiek mysle o powrocie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My tez jestesmy sami. Po 2tyg przylecieli rodzice poznac wnuczke. Byli tydzien, duzo pomagali, ale glownie sie nia cieszyli. A pozniej znow zostalismy sami. I teraz tez bardziej niz kiedykolwiek mysle o powrocie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tu nie chce byc. Boje sie zderzenia z polska rzeczywistoscia bo jednak czlowiek sie przyzwyczail do czegos innego ale mi brakuje rodziny i nawet pogody. Zima jechac na narty, latem nad wode... a u mnie ani sniegu ani nic. Mieszkam nad samym morzem i raz przez 10 lat sie odwazylam zanurzyc! Bo lodowata woda mimo ze coraz cieplejsze lata sa. Nawet w sklepach to w polsce 10 razy wiekszy wybor.. ta irlandia jest tak zacofana ze czasem trudno uwierzyc..
 
Ja tez tu nie chce byc. Boje sie zderzenia z polska rzeczywistoscia bo jednak czlowiek sie przyzwyczail do czegos innego ale mi brakuje rodziny i nawet pogody. Zima jechac na narty, latem nad wode... a u mnie ani sniegu ani nic. Mieszkam nad samym morzem i raz przez 10 lat sie odwazylam zanurzyc! Bo lodowata woda mimo ze coraz cieplejsze lata sa. Nawet w sklepach to w polsce 10 razy wiekszy wybor.. ta irlandia jest tak zacofana ze czasem trudno uwierzyc..

A myslicie o powrocie ?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To masz tak jak ja.... Ja słyszę te wszystkie wtracania to ciśnienie 220...[emoji53] Ja już zapowiedziałam że w szpitalu chce tylko męża żadnej mamy czy teściowej.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
To prawda też tak mówiłam, że tylko mąż i nikt więcej, ale niestety u mnie musiała jeszcze mama przyjeżdżać, bo była taka potrzeba

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry