reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie no nie zartuj. Fakt tesciowa u mnie byla na 5 min zobaczyc mala ale nie w dniu cc...ty sie czujesz fatalnie...dziecko ciagle biara na jakies badania...moze nie kloc sie z nezem bo tylko niepotrzebnie sie denerwujesz ale dowal mu argumentami...i szczerze powiedz co sobie zyczysz a czego nie...nic sie nie stanie jak przyjdzie na drugi dzien jak nie bedziesz miala juz cewnika i bedziesz w stanie sama wstac
Albo jak przyjdzie za tydzień, jak już się oswoisz z maluchami sama.
 
Dobrze ze masz do kogo isc, mysle ze jak by bylo cos nie tak to by zauważył. U mnie jest problem z cukrem i tylko dlatego beda dziecko kontrolowac by waga nie przekraczala normy. Dzis sie zdenerwowalam bo maz pojechal do zielarkiego sklepu i kupil mi na sprobowanie batonik bez dodatku cukru, taki duzy widnial napis, wiec ulamalam jedna kosteczke i zjadlam a cukier poszedl w gore [emoji35] ja patrze na sklad a tam w skladze cukier[emoji35] w takim sklepie takie dziadostwo sprzedali. Po tej jednej kosteczce cukier pol dnia mi trzymal ponad norme.
Chyba lepiej jak sama zrobisz jakies ciasteczka. Jak dasz zurawinki czy morelki suszone to bez cukru slodkie beda
 
Dokladnie - same zobaczycie, ze nie mysli sie racjonalnie i beczy sie z kazdego powodu. Np ze kupy nie ma, albo jest, ale nie taka jak trzeba [emoji38] Albo pp prostu ze zmeczenia, tudziez ze szczescia [emoji4] Fakt jest faktem, ze tak sie dzieje i koniec. Nie da sie nad tym panowac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to juz tych smierdzacych kolorowych kupek nie moge sie doczekac[emoji38]
 
Tu jest to samo, godzine po porodzie masz cala rodzine w pokoju. Nas odwiedzili jedni przyjeciele - pol godzinki. Pierwsze 2 tygodnie bylismy sami, bez rodzicow, bez nikogo. To naprawde pomaga zbudowac wiez.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My jesteśmy sami w uk tzn nie mamy tu rodziny, ostatnio znajoma pytala czy ktoś z pl przylatuje nam pomóc po porodzie i stwierdzilam po minucie, ze temat trzeba samemu ogarnac. Tak chyba najlepiej, to jest nasz czas dla naszej trojki[emoji4]
 
A jest komu Ci pomóc? Myślę, że jak urodzisz córcia będzie ładnie spała calą noc :happy: Oby tylko ciąża Ci spokojnie przebiegała bez wymiotów i mocnych nudności.

Niestey jestesmy tu sami , tak samo zreszta w Uk , trza wrocic na stare smieci wkoncu tak bardzo bym chciala...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny czy ktoras z was wie jak wyglada cc od poczatku do konca co z dziecmi? Jesli po cc trzeba lezec 12 h to kto zajmuje się maluchami? W poniedzialek mam cc i ogarnia mnie strach

Nie trzeba lezec 12 h Po cc ;), Ja Po godzince scuagalam mleko i zanosilam" siare"
Tam sa specjalne osoby by Sie zajely dzidzi a zapewne jesli ur w 37 ty sama Sie opiekujesz, moja byla w inkubatorze przez 4 dni a potem razem w pokoju nastepne 5 dni i Ja Sie opoekowalam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lekarz przeprowadzil ze mna dlugi wywiad, zrobil usg i nie widzi nic niepokojacego. Powiedzial ze dobrze ze przyjechalam bo najgorzej to sie martwic i nie byc pewnym czy wszystko ok. Maluszek fikolka zrobil ale plci nie dostrzeglismy. Mowil ze te klucia jakby szpilka moga w przyszlosci sugerowac rozejscie spojenia ale nie musza.
Zbadal caly brzuch i osluchal mnie i jak naciskal na rozne czesci brzucha to nic nie bolalo.
W sumie to ten bol "jak po siedzeniu na siodelku od rowera" utrzymuje sie caly czas niezaleznie czy odpoczne czy nie.
Nie jest to kto wie jak mocny bol tylko jest uporczywy.
Ale za kilka dni zaczynam odliczac z gorki wiec luz[emoji6]

Superrrr[emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry