reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No pewnie, że tak. Ja tylko pisze, że u mnie była jednak potrzebna jeszcze jedna osoba

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom

A ja to teraz sobie myśle,ze bym chciała mamę albo siostrę, żeby nam pomogły, ja sie jeszcze nazmieniam pieluszek [emoji12] No chyba ze hormony zaczną szaleć i i będę lwica i nikomu nie pozwolę podejść [emoji12]a teściowa to w ogóle w grę nie wchodzi Hahah [emoji23] [emoji730]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
U mnie wiecej do powiedzenia maja meza siostry ktore nie maja rodziny dzieci. Ale powiedzialam mezowi ze sobie nie zycze i ze jej powiem beszczelnie ze chcemy byc sami ze jak bedzie potrzebna to jej powiemy. Albo jest mądra i zrozumie albo niech sie gniewa trudno!!!
Pewnie, to jest najważniejszy czas dla Was i nikt nie ma prawa się wtrącać, zwłaszcza z tzw. dobrymi radami;-) ;)
 
Na Waszym miejscu nie chciałabym nikogo. U mnie sytuacja mnie zmusiła. Po CC leżałam 5 dni bez ruchu z drenami i cewnikiem na pooperacyjnej i dlatego rano m a po południu mama. Wg nie chodzilam. Też zapowiedziałam że nie chce nikogo,bale czasami sytuacja wymaga zmiany pisranowienia

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety wszystkiego nie zaplanujemy
 
Ja będę miała wykupioną położną . Odkładam sobie z zasiłku na nią i powiedziałam że nie chce ani M ani teściowej ani nikogo innego przy sobie . Jestem dziwnym typem człowieka ale nie cierpię jak się ktoś nade mną rozczula . Czuje się w tedy słabsza a wiem że po CC muszę się w miarę szybko zebrać w sobie żeby wstać i dbać o moja kruszynkę . Po za tym wiem ze położna będzie wszystko robiła przy mojej córce od początku do końca i jeszcze przyjedzie do Mnie do domu na kąpanie doglądać małej sprawdzać moja ranę itp. Mam znajome które tak rodziły i bardzo sobie chwalą.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A wyślesz mężowi chociaż zdjęcie księżniczki :) to sobie myślę biedny trochę jak zobaczy dziecię dopiero w domu .
Ale każdy ma inne potrzeby .
Ja rodze Cc przy którym mąż będzie obecny jak nie dam rady kongurowac to on to zrobi .
Po 2 h kangurowania jedziemy do naszego pokoju we 3 i tam się siebie uczymy 3 dni .
W domku będzie czekać moja mama przyleci do nas na 4 miesiące :)
Taki jest nasz plan .
:)
 
reklama
Do góry