reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Długo się nie odzywałam, przepraszam. My nadal w szpitalu. Teraz tylko siedzę i ściągam mleko, z czym mam mega problem albo biegam na intensywną terapię do moich Skarbów. U nas już lepiej. Ja już jestem tylko trochę obolała, a Maluchy nadrabiają. I najważniejsze, że Tobinek nie ma kłopotów z nerkami[emoji7][emoji7] A tu aktualne zdjęcia:
1510110323-18de80c15584ce28-aaaaaa.jpeg
1510110333-f00dfd187e8e6fd6-aaaaaa.jpeg

Miłości mojego życia [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Super ze wszystko dobrze sie skonczylo[emoji4] niech dzieciaczki nabieraja duzo sily by szybciutko wrócić do domku.
 
reklama
@kredka82 nie wiem dokładnie ile za mną jesteś, ale powiem Ci, że do 22 tc czułam ruchy malca głównie na dole. Teraz chyba zmienił pozycję i uderza już w granicach pępka, a jak się wyciąga to i trochę ponad [emoji14] Nie przejmuj się, dzidzia układa się tak jak jest mu wygodnie.

Aha i byłam dziś na glukozie, cudowny drink! Ostatnie dwa łyki już za bardzo nie wchodziły, ale nie było źle. Nawet powiem, że spodziewałam się gorszego.
Piłam za wasze zdrowie! A co!
emoji5.png
Moja glukoza tez nie byla najgorsza taki mocno slodki soczek pomaranczowy[emoji4] dobrego wyniku[emoji110]
 
reklama
Do góry