reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No az sie boje jak ja bede wygladac. No moze wygladac bede uroczo grubiutko[emoji13] ale jak ja bede dźwigać tego arbuza przy wzroscie150 [emoji23]. W sumie to moja waga zatrzymala się od jakis 2tyg to moze ilonki nie pobije rekordu[emoji13]
Tez bym chciala sesje ale w uk nie mam namiarow na kogos fajnego kto by z pomyslem zdjęcia zrobil.
He he mój arbuz jest największy [emoji23]musicie poczekać na swoją kolej [emoji12]a tak a tak serio, to już z chęcią bym urodziła tego klopsika [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam.7kg na plusie juz. Wiec za chwile dobije 100...
Wiem ze po mnie nie widac tego bo.jestem wysoka i w sumie te kg poszly w brzuch a balam sie ze u mnie po calosci pojdzie.
A brzuch mam do Twojego podobny. Bedziemy jak slonice na koniec[emoji23]

Ile masz cm? Ja 184[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No az sie boje jak ja bede wygladac. No moze wygladac bede uroczo grubiutko[emoji13] ale jak ja bede dźwigać tego arbuza przy wzroscie150 [emoji23]. W sumie to moja waga zatrzymala się od jakis 2tyg to moze ilonki nie pobije rekordu[emoji13]
Tez bym chciala sesje ale w uk nie mam namiarow na kogos fajnego kto by z pomyslem zdjęcia zrobil.
Ja mam 155 ale brzuszek jeszcze malutki a już połowa ciąży
 
No az sie boje jak ja bede wygladac. No moze wygladac bede uroczo grubiutko[emoji13] ale jak ja bede dźwigać tego arbuza przy wzroscie150 [emoji23]. W sumie to moja waga zatrzymala się od jakis 2tyg to moze ilonki nie pobije rekordu[emoji13]
Tez bym chciala sesje ale w uk nie mam namiarow na kogos fajnego kto by z pomyslem zdjęcia zrobil.

Bylabys z Kent to mam super siostry Fotografki , couszki mi daly pomalowaly uczesaly popristu szkoda ze ich tu nie mam:((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam.7kg na plusie juz. Wiec za chwile dobije 100...
Wiem ze po mnie nie widac tego bo.jestem wysoka i w sumie te kg poszly w brzuch a balam sie ze u mnie po calosci pojdzie.
A brzuch mam do Twojego podobny. Bedziemy jak slonice na koniec[emoji23]
Ja mam 8 na plus ale zatrzymalo sie, teraz pewnie przy tej diecie to bede wolniej przybierac. U mnie poszlo po calosci[emoji16]
 
reklama
Do góry