reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jade pociagiem na wizyte. U mamy siedze na codzien ale wizyty mam w wawie. Raczej jutro sie odezwe co u nas.

A tak ogolnie to zmeczona jestem. Sporo spie i jakos mniej aktywna w ogole. Jeszcze ten remont mnie denerwuje i jakos mam mniej ochoty na forum. Szczegolnie ze na grudniowkach znowu mialam na ogolnym guwnoburze i musialam juz zamkniety zalozyc, bo te dziewczyny co odeszly postanowily troche pomacic... i jakos tak... Mam nadzieje, ze wybaczycie :)

Powinnien mi przejsc niedlugo ten marazm.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się Kochana i rzuć w pieruny te grudniowki tylko Ci stresu dokładają[emoji6] powodzenia na wizycie. Mama jakos się trzyma? Koniec remontu jest gdzies na horyzoncie?

---31tc---
 
reklama
Hehe [emoji23]dzięki za pocieszenie [emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Powaznie niewiem jak ty nosisz 4 kg skarb plus wody Itd musi byc cinciezko [emoji3][emoji3]
To ja dzuen przed porodem 35 tc[emoji847]i moj skarb 2150 ( usg pomylilo 2680[emoji30][emoji30])
1510160645-d81bfc848d5df488-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powaznie niewiem jak ty nosisz 4 kg skarb plus wody Itd musi byc cinciezko [emoji3][emoji3]
To ja dzuen przed porodem 35 tc[emoji847]i moj skarb 2150 ( usg pomylilo 2680[emoji30][emoji30])
1510160645-d81bfc848d5df488-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale mały brzusio hehe ja teraz mam większy[emoji13]

---31tc---
 
Powaznie niewiem jak ty nosisz 4 kg skarb plus wody Itd musi byc cinciezko [emoji3][emoji3]
To ja dzuen przed porodem 35 tc[emoji847]i moj skarb 2150 ( usg pomylilo 2680[emoji30][emoji30])
1510160645-d81bfc848d5df488-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny i teraz znów rośnie [emoji8]liczę na błąd pomiaru , ale pierwszy synek miał 3770 także tego [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jade pociagiem na wizyte. U mamy siedze na codzien ale wizyty mam w wawie. Raczej jutro sie odezwe co u nas.

A tak ogolnie to zmeczona jestem. Sporo spie i jakos mniej aktywna w ogole. Jeszcze ten remont mnie denerwuje i jakos mam mniej ochoty na forum. Szczegolnie ze na grudniowkach znowu mialam na ogolnym guwnoburze i musialam juz zamkniety zalozyc, bo te dziewczyny co odeszly postanowily troche pomacic... i jakos tak... Mam nadzieje, ze wybaczycie :)

Powinnien mi przejsc niedlugo ten marazm.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czekamy na wieści po wizycie [emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczny i teraz znów rośnie [emoji8]liczę na błąd pomiaru , ale pierwszy synek miał 3770 także tego [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Narazie tak
1510161056-f3d40fb29c3946d2-aaaaaa.jpeg


Duuuuzo w tyle [emoji12]
Chlopczyki sadze zazwyczaj wieksi sa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry