reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A nie chcieli żebyś poszła do szpitala żeby to codziennie monitorować? Ja bym tak panikowala w takiej sytuacji ze bym chyba zawału dostała.
Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie za dwa tygodnie :)


Nie, mówili ze nie ma zagrożenia. Dziecko oddycha przez pępowinę a na niej nie ma supłów. Poszłam dziś na ktg, inny lekarz był i mówił ze to strasznie pobudza wyobraźnie matek a w 99,9% nic się nie stanie. Ewentualnie przy porodzie naturalnym jak pepowina jest za krótka i dodatkowo jest dziecko nią owinięte, to kiedy próbuje zejść ku dołowi to ona go przytrzymuje i spada tetno. Wtedy położna ja odwija albo cc. Tak mi tłumaczył. Zapis ktg bardzo ładny mówił. Pójdę jeszcze wtorek/środa na kolejny dla własnego spokoju.
 
reklama
Nie, mówili ze nie ma zagrożenia. Dziecko oddycha przez pępowinę a na niej nie ma supłów. Poszłam dziś na ktg, inny lekarz był i mówił ze to strasznie pobudza wyobraźnie matek a w 99,9% nic się nie stanie. Ewentualnie przy porodzie naturalnym jak pepowina jest za krótka i dodatkowo jest dziecko nią owinięte, to kiedy próbuje zejść ku dołowi to ona go przytrzymuje i spada tetno. Wtedy położna ja odwija albo cc. Tak mi tłumaczył. Zapis ktg bardzo ładny mówił. Pójdę jeszcze wtorek/środa na kolejny dla własnego spokoju.

Widzisz ;))) ciesze Sie I Tak bedzue !;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochane!!! Gratulacje dla mamusi Saruni Tobiaszka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A pochwal się swoimi Maluchami proszę. [emoji9] [emoji7] Kiedy rodziłaś??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Rodziłam w styczniu, więc już daaawno [emoji6] chłopca i dziewczynkę. Byli malutcy mimo cc w 36+1, bo tylko 1970g i 2250g. Tydzień leżeliśmy w szpitalu przez żółtaczkę i czekaliśmy na 2 kilo córki, żeby mogła być zaszczepiona. Ale od początku byli ze mną na sali, w gniazdku z dogrzewaniem :) zdjęcia nie wrzucę, wybacz, ale to forum publiczne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji3][emoji8] maluszki piękne i szybko dadzą radę [emoji3]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja Ci odpowiadam na pytanie sprzed 3 tygodni a tu już maluszki z nami!!! Gratulacje Kochana! Będzie dobrze, ból minie. Dzieciątka cudowne [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oska lub te ktore maja dwojeczke jakie macie wozki? Bo mysle sobie skoro termin na 1/7 to Nicole bedzue miec 15 mscy a to wiek gdzie bedzue chodzic Ale nie zawsze i wszedzie czyli wozek potrzebuje podwojny
Znalazlam ten abc design
1509696907-84c0efbb98cf0b25-aaaaaa.jpeg


1509696918-706a22a18f7f76c8-aaaaaa.jpeg


Bardzo mi bedzie brak venicci [emoji32]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Peugeotka ja dalej nie mogę uwierzyć [emoji7][emoji7] my jeździmy bugaboo donkey twin i ten polecam szczerze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Aaaaaa gratulacje! Cudnosci [emoji8]
Nabierajcie sil i niech rosna zdrowo.
A jak nerki Tobinka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry