reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuje ze pytasz [emoji8] wczoraj miałam wizytę i zostałam pochwalona za dietę i wyniki . Zwiększenia insuliny nie uniknę ale jak będę się pilnowała i będzie tak jak teraz to donoszę ciąże a to najważniejsze . I chyba zaczęłam się cieszyć ze ta waga nie rośnie bo jest już mi ciężko z kręgosłupem a co by było jakbym konkretnie przypakowała [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O to super cieszę się że jesteś w lepszej formie[emoji5] juz coraz bliżej dasz radę[emoji8]

---30tc---
 
reklama
Oska lub te ktore maja dwojeczke jakie macie wozki? Bo mysle sobie skoro termin na 1/7 to Nicole bedzue miec 15 mscy a to wiek gdzie bedzue chodzic Ale nie zawsze i wszedzie czyli wozek potrzebuje podwojny
Znalazlam ten abc design
1509696907-84c0efbb98cf0b25-aaaaaa.jpeg


1509696918-706a22a18f7f76c8-aaaaaa.jpeg


Bardzo mi bedzie brak venicci [emoji32]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi trafił sie używany Dorian Danny. To jest jeden obok drugiego Link do: Wielofunkcyjny wózek bliźniaczy Dorjan DANNY SPORT 5 twin z opcją 3w1
Jest tu opcja różnych konfiguracji np spacerowka i gondola

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
DziewcYny miłego dnia. Mój sie zaczął o 3:24... coraz gorzej z tym spaniem [emoji22]
@Peugeotka36 co do wózka to kiedyś widziałam fajny z Bogaboo Donkey [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj z tą bezsenności to już tak będzie do końca niestety. Ale głowa do góry. Warto[emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje ze pytasz [emoji8] wczoraj miałam wizytę i zostałam pochwalona za dietę i wyniki . Zwiększenia insuliny nie uniknę ale jak będę się pilnowała i będzie tak jak teraz to donoszę ciąże a to najważniejsze . I chyba zaczęłam się cieszyć ze ta waga nie rośnie bo jest już mi ciężko z kręgosłupem a co by było jakbym konkretnie przypakowała [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że nie jest gorzej[emoji4] . A jak w ogóle znosisz tą insulinę? To zastrzyki w brzuch jak przy in vitro?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super, że nie jest gorzej[emoji4] . A jak w ogóle znosisz tą insulinę? To zastrzyki w brzuch jak przy in vitro?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

W brzuch daje clexan wiec tu zaleciła w udo . Na początku tak jakby organizm się bronił i czułam się paskudnie ale już widzę ze jest lepiej . W sumie skojarzyłam później ze jak przed ivf brałam metformine to tez było ciężko i tez miałam caly pakiet dolegliwości . Badam cukier 7 razy dziennie i chyba najbardziej to opuszki bolą od tego kłucia . Jestem bardzo ciekawa ile mała waży i ile urosła przy tej diecie co jestem bo na wadze od miesiąca ani kg na plus tylko na minus ale lekarz mówi ze mam się nie martwić bo dziecko sobie zabiera to co najlepsze a ze dla mnie nie zostaje już za wiele to nie tyje .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj z tą bezsenności to już tak będzie do końca niestety. Ale głowa do góry. Warto[emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak sobie tłumacze,ze organizm sie szykuje , ale ja tak lubiłam spac i nie miałam z tym żadnego problemu [emoji31] moze w 2 trym trochę sie poprawi. Teraz nawet popołudniu nie mogę spac bo jak sie budzę to serce wałi jak młot i taka jakaś w panice jestem [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Witaj w klubie!;) Co noc budze sie miedzy 1 a 3 i leze dwie godziny zanim zasne. Myslalam, ze raczej bede spiaca w ciazy a wychodzi na to,ze spie coraz mniej. ;)

No dokładnie, ja to ciagle słyszałam " śpię na stojąco" a ja nic [emoji15]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Meldunek o moich wynikach;)
A więc Crp 1.2 norma od 0-5
Leukocyty- nieobecne
Bakterie-nieobecne.
Cieszę się strasznie ale jak mam to sobie realnie wytłumaczyć ze wczoraj leukocyty 500 i bakterie liczne. Ja już się spakowalam a tu taki dobry wynik! Oczywiście strasznie się cieszę ale też nic ż tego nie rozumiem ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak sobie tłumacze,ze organizm sie szykuje , ale ja tak lubiłam spac i nie miałam z tym żadnego problemu [emoji31] moze w 2 trym trochę sie poprawi. Teraz nawet popołudniu nie mogę spac bo jak sie budzę to serce wałi jak młot i taka jakaś w panice jestem [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Ja pierwszy tr brak snu ,drugi spalam spalam , trzeci znow nie moglam zasnac Ale jsk JuZ zasnelam to chrapalam jsk niedzwiedz[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry