reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana gratulacje!!!! Niech teraz zdrowo dzieciaczki rosną!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Hej dziewczyny w sumie sama nie wiem co mam pisać po wczorajszej wizycie.
Byłam u mojej dr i dostałam skierowanie do szpitala w związku z twardnienie brzucha i szyjka 1.89 cm, miękka. Pojechałam do szpitala tam na IP podłączyli mnie do ktg, zbadali i zrobili usg. W ktg brak skurczy (ale ja te skurcze czułam - 40). W badaniu szyjka ok. Na usg szyjka 31mm. W związku z tym odesłali mnie do domu. I nie mam pojęcia co myśleć!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hej dziewczyny w sumie sama nie wiem co mam pisać po wczorajszej wizycie.
Byłam u mojej dr i dostałam skierowanie do szpitala w związku z twardnienie brzucha i szyjka 1.89 cm, miękka. Pojechałam do szpitala tam na IP podłączyli mnie do ktg, zbadali i zrobili usg. W ktg brak skurczy (ale ja te skurcze czułam - 40). W badaniu szyjka ok. Na usg szyjka 31mm. W związku z tym odesłali mnie do domu. I nie mam pojęcia co myśleć!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Moj gin mi mowila, ze nie liczy sie sila skurczy - to ich wogole nie interesuje, tylko ich czestotliwosc. Jesli sa regularne to sa skurcze, ktorym trzeba sie przyjrzec, ale jesli nie to znaczy, ze to po prostu te przygotowujace i nie ma sie czym martwic.
Tsk samo juz na porodowce - interesowala ich tylko czestotliwosc skurczy, nic wiecej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

@Oska305 Gratuluję!!! Śliczne dzieciaczki- życzę dużo zdrówka dla Twoich Szczęść i szybkiego powrotu do pełnej sprawności dla Ciebie - trzymam kciuki i przesyłam buziaczki
 
Moj gin mi mowila, ze nie liczy sie sila skurczy - to ich wogole nie interesuje, tylko ich czestotliwosc. Jesli sa regularne to sa skurcze, ktorym trzeba sie przyjrzec, ale jesli nie to znaczy, ze to po prostu te przygotowujace i nie ma sie czym martwic.
Tsk samo juz na porodowce - interesowala ich tylko czestotliwosc skurczy, nic wiecej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się na tym wcale nie znam bo to byłooje pierwsze ktg. Ale różnica w szyjce 13 mm w ciągu 1 godziny?????

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Super, gratulacje, świetnie ze jesteś już po!:) cc planowane czy nagle? Bobaski są śliczne :)
Nagle. Bolał mnie brzuch już dwa dni do tego plecy i promieniowalo na nogi. Gdy dojechaliśmy do szpital skurcze co 5 minut i rozwarcie. Niecałe 2 godziny i byłam po cc. Teraz mnie wszystko boli. Ruszyć się ciężko.. .

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

I się doczekałaś! Mega wielkie gratulacje. :) Dzieci przeurocze, tylko przytulać i całować. Jeszcze raz gratuluję.
 
Nagle. Bolał mnie brzuch już dwa dni do tego plecy i promieniowalo na nogi. Gdy dojechaliśmy do szpital skurcze co 5 minut i rozwarcie. Niecałe 2 godziny i byłam po cc. Teraz mnie wszystko boli. Ruszyć się ciężko.. .

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Spaceruj jak najczesciej kochana, wiem co za bol , do tygodnia przejdzie;)), a jak laktacja[emoji16][emoji16];)?? Ucaluj bobaski


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry