reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Masz opisaną liczbę bakterii? Taka liczba leukocytów może świadczyć o infekcji.
Powtorz badanie, jak wyjdzie nieprawidłowe musisz zrobić posiew moczu i najlepiej parametry stanu zapalnego z krwi obwodowej.
Przed pobraniem porannego moczu umyj sie solidnie i pobierz mocz ze środkowego strumienia ( tzn.podstaw pojemnik dopiero w polowie oproznienia pecherza).

Bakterie - liczne .Jedynie cos takiego .Ale to jest wpisane przy osadzie z moczu .Ten parametr stanu zapalnego to crp? Kurczę boję się wezmę jutro to badanie na cito żeby w razie co stawić się jutro w szpitalu :sad:
 
reklama
Bakterie - liczne .Jedynie cos takiego .Ale to jest wpisane przy osadzie z moczu .Ten parametr stanu zapalnego to crp? Kurczę boję się wezmę jutro to badanie na cito żeby w razie co stawić się jutro w szpitalu :sad:
CRP i morfologia, mozesz zrobic tez OB ale te dwa pierwsze sa wazniejsze.
Morfologia moze byc na poczatku zwykla,tzn.bez rozmazu;)
Koniecznie wyszoruj sie przed pobraniem moczu plus środkowy strumień. Bakterii w tej okolicy jest sporo i moga falszowac badanie.
 
Ostatnia edycja:
Sadze ze zaplacisz i i zrobia .. Ja wiele usg i ktg mialam prywatnie i nfs Ale ciaza byla zagrozona

W kazdym badz razie to Norma zaplacisz to zrobia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Chodzę do gina cały czas prywatnie za nie małe pieniądze i dlatego się obawiam ze w szpitalu mogą mi nie zrobić a do placówek typu Luxmed itd mam daleko
 
Chodzę do gina cały czas prywatnie za nie małe pieniądze i dlatego się obawiam ze w szpitalu mogą mi nie zrobić a do placówek typu Luxmed itd mam daleko

Niewiem co ci doradzic to 38 tc ... dzieciatko oviniete pepowina .. jednak brak alarmu zagrozenia czyki co kazali kiedy przyjsc teraz? Rusza Sie regularnie co pare h ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
CRP i morfologia, mozesz zrobic tez OB ale te dwa pierwsze sa wazniejsze.
Morfologia moze byc na poczatku zwykla,tzn.bez rozmazu;)
Koniecznie wyszoruj sie przed pobraniem moczu plus środkowy strumień. Bakterii w tej okolicy jest sporo i moga falszowac badanie.

Morfologie robiłam dzis i jest okej. Crp zrobię jutro również na cito. Dziękuję że mi odpisałaś .Poboluje mnie ząb mam nadzieję że nie zafalszuje to wyniku
 
Niewiem co ci doradzic to 38 tc ... dzieciatko oviniete pepowina .. jednak brak alarmu zagrozenia czyki co kazali kiedy przyjsc teraz? Rusza Sie regularnie co pare h ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Za 2 tyg mam się zgłosić na planowane cc. Lekarz nie widzi zagrożenia. W necie lekarze tez w sumie piszą ze 50% dzieci jest owiniętych pępowina ale wiadomo.... strach jest
 
Morfologie robiłam dzis i jest okej. Crp zrobię jutro również na cito. Dziękuję że mi odpisałaś .Poboluje mnie ząb mam nadzieję że nie zafalszuje to wyniku
Postaraj się tez wysikac w nocy. Ostatni raz tak 5 godzin przed pobraniem rano próbki. Żeby mocz był w miarę "świeży".

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Morfologie robiłam dzis i jest okej. Crp zrobię jutro również na cito. Dziękuję że mi odpisałaś .Poboluje mnie ząb mam nadzieję że nie zafalszuje to wyniku
Gdyby byla to juz uogolniona infekcja mialabys podwyzszone rowniez leukocyty we krwi. Kolejne badanie ogolne moczu powie czy faktycznie cos niepokojacego sie dzieje. Ladnie napelnij pojemnik i smigaj do laboratorium by mocz nie stal za dlugo ;)
 
Do góry