reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

7 msc .musze rzucic kp[emoji24][emoji24]ciekawe jak to zniesie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wydawało mi się że widzę Cię na kto po in vitro i że jesteś w ciąży nawet miałam zagadać po jakim czasie podeszlas do drugiego podejścia a tu taka fantastyczna wiadomość - nigdy nie można tracić nadziei na naturalna ciąże :laugh2:
 
reklama
Wydawało mi się że widzę Cię na kto po in vitro i że jesteś w ciąży nawet miałam zagadać po jakim czasie podeszlas do drugiego podejścia a tu taka fantastyczna wiadomość - nigdy nie można tracić nadziei na naturalna ciąże :laugh2:

Tak jestem tam tez by powiedziec kobietkom ze mozna .... ze cuda sa jednak .... nawet lekarza mnie nie ochrzanila ze 7 mscy ok cc i ciaza bo jak mowie corka Po ivf to powiedziala Ale cuda , generalnie trzeba rok Po cc czekac Ale skad mialam wiedziec za uda sie ... bedzie dobrze tak myle i zawsze myslalam nawet z corka gdzie ciaza byla zagrozona poprzez lozysko przodujace i cc w 35 tc a teraz Nicole ma dwa zabki zaczyna start do raczkowania wiec nie widac ze wczesniak[emoji3]a ty ile tyg ciaza ? Znam tylko ciaze pixie i oska [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczynki mamusie
Chyba JuZ moge znow dolaczyc do was bo jestem ciezaroweczka[emoji7]
Te ktore nie wiedza to ciaza zapl naturalnie a mam Nicole Po ivf
Jestesmy w ogromnym szoku
Za dwa tyg usg serduszka

Obrcnie 5 Tydz 5 dni
1509613049-5c8f51211ab12cbd-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super!!! tak bardzo szybko chcialas podejsc do kolejnego ivf a tu taki cud. Trzymam kciuki za pięknie bijace serduszko[emoji11]
 
Witajcie dziewczynki mamusie
Chyba JuZ moge znow dolaczyc do was bo jestem ciezaroweczka[emoji7]
Te ktore nie wiedza to ciaza zapl naturalnie a mam Nicole Po ivf
Jestesmy w ogromnym szoku
Za dwa tyg usg serduszka

Obrcnie 5 Tydz 5 dni
1509613049-5c8f51211ab12cbd-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super gratulacje[emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jestem tam tez by powiedziec kobietkom ze mozna .... ze cuda sa jednak .... nawet lekarza mnie nie ochrzanila ze 7 mscy ok cc i ciaza bo jak mowie corka Po ivf to powiedziala Ale cuda , generalnie trzeba rok Po cc czekac Ale skad mialam wiedziec za uda sie ... bedzie dobrze tak myle i zawsze myslalam nawet z corka gdzie ciaza byla zagrozona poprzez lozysko przodujace i cc w 35 tc a teraz Nicole ma dwa zabki zaczyna start do raczkowania wiec nie widac ze wczesniak[emoji3]a ty ile tyg ciaza ? Znam tylko ciaze pixie i oska [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem aktualnie 36t2d więc już końcówka :biggrin2:
 
Dziewczyny odebrałam wynik moczu i mam leukocyty 500 , napisałam do doktora i jutro mam powtórzyć badanie, kurczę co to może być? Chyba jednak dokończę pakowanie torby
 
Dziewczyny mam do Was pytanie- czy któraś z Was miała podobnie? Jestem w 38 tc (37+2), dziś miałam usg dooplerowskie wszysyko Ok dzidzia duża 3950 wg usg przepływy Ok pępowina nie tętni ale lekarz powiedział mi ze mala jest dwukrotnie owinięta pępowina niby luźno. Będę miała za 2 tyg cc. Mówił ze to nie jest powód do niepokoju, ze połowa dzieci jest owinięta pępowina ale kurczę jednak się martwię. Wiecie czy można w poradni ginekologiczno- położniczej zrobić prywatnie ktg? Bo państwo mi nie zrobią bez przyjęcia na oddział. Z gory dzięki za odpowiedz
 
reklama
Co za dzień, po prostu masakra, Jadę odebrać synka z przedszkola i widzę że on śpi na leżaczku, i gorące ma czoło, w domu mu zmierzyłam 39,6 szybko dałam mu syrop, dzwonię do pediatry ale ta zaraz kończy i mi go już nie przyjmie. Dzwonię drugi raz by spytać od której rano przyjmuje i ona że mam z nim przyjechać i być za 20 min. To ja go w auto i z nim jadę mam 17km. Po lekarzu wjechałam do Rossmana po te pampersy , bo i tak czekalam jeszcze na moją mamę, bo miał a dziś lekarza i z powrotem do auta , młodego zapisałam w fotelik i drzwi zamknęłam i idę od strony kierowcy i szukam w kieszeni kluczyków, a one w środku z młodym i drzwi się wszystkie zatrzasneły , ja dzwonię szybko do chłopa on pracuje nie daleko oczywiście nie odbiera , i po niecałych 15min.odebrał ja mu prawie ryczę przez telefon, że mały w środku klucze też, że on nie odbiera a w tym czasie młody sięgnął po klucze i jakimś cudem udało mu się szybko nacisnąć 2 razy guziczek i drzwi się odblokowaly , wtedy dopiero mi wszystkie nerwy puściły-masakra

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry