reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej, ja też po wizycie. Oj trwała prawie godzinę. Ciężko było zmierzyć przepływy. Niby wszystko w normie, ale jutro idę do szpitala. Wód mam na pograniczu. Mały też dużo nie przyrósł. Lekarz woli mieć nas pod obserwacją. Waży ok. 3060g. Pewnie w szpitalu będzie mniej ważył. Szyjka wciąż zamknięta,a termin coraz bliżej.

Moja urodzila sie w 40t z waga 3090g i powiedzialabym, ze byla idealna wielkosciowo :) (i nie tylko [emoji171])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I taka jestem piękna! Mozecie mnie z profilu podziwiac!
1504720376-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Sliczna :)
A moge zapytac skad pomysl na imie? Bo nie znalam go wczesniej...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do babci wlasnie dzwonilam i tak sobie rozmawialysmy i ona mowi ze najlepiej jakby dziecko nie wazylo ponad 3300 bo wieksze ciezko urodzic, a z waga dziecko po urodzeniu nadgoni. A ona byla pielegniarka. Wiec sie nie martw, przynajmniej bedzie latwiejszy porod.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój Oli urodził się z waga 3770 i 57 cm wydawał mi się mały, ale jak widziałam inne dzieciaczki w sali odwiedzin to był jednym z większych [emoji6]a poród był dość ciężki i teraz też się zapowiada taką waga [emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do babci wlasnie dzwonilam i tak sobie rozmawialysmy i ona mowi ze najlepiej jakby dziecko nie wazylo ponad 3300 bo wieksze ciezko urodzic, a z waga dziecko po urodzeniu nadgoni. A ona byla pielegniarka. Wiec sie nie martw, przynajmniej bedzie latwiejszy porod.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pomyliłam się [emoji23][emoji23]tyle miał jak ze szpitala wychodził [emoji23]ur się 3350 [emoji16]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja też po wizycie. Oj trwała prawie godzinę. Ciężko było zmierzyć przepływy. Niby wszystko w normie, ale jutro idę do szpitala. Wód mam na pograniczu. Mały też dużo nie przyrósł. Lekarz woli mieć nas pod obserwacją. Waży ok. 3060g. Pewnie w szpitalu będzie mniej ważył. Szyjka wciąż zamknięta,a termin coraz bliżej.
To trzymam kciuki. Leż grzecznie w szpitalu i dbaj o Kropka[emoji11] [emoji7]
 
Powodzenia Kochana[emoji5] moja przyjaciółka wczoraj z tego samego powodu juz pojechała do szpitala, dzisiaj miała cc (dziecko ułożone posladkowo) i jest szczęśliwa mamusia [emoji5]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
A tych wód to znaczy że mało?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Norma to powyżej 7. A u mnie wychodziło 7-9.
 
reklama
Do góry