reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja również w tym tygodniu czułam sporadycznie nie ma co panikować. Od 36 tc będziesz prosić żeby maleństwo przestało i dało się przespać :biggrin2:
U mnie w 28tygodniu od 5 rano nie ma spania bo młoda fika :) ruchy czułam pierwsze już w 17 tygodniu i też martwilam się jak ich nie było. Teraz jest bardzo aktywna i nie daje mamie spać :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
Gratuluję! :)I życzę Wam zdrowia. Wiem dokładnie przez co przechodzisz - dużo siły i powrotu do formy dla Ciebie :-*
 
dziewczyny mam oddania za drobna opłata kilka leków:
5xampułko strzykawki Fraxiparine - 12/2018
3x Prolutex - 10/2017
listek Luteina bez 4 tabletek - 02/2019
oraz
20x sorbifer durules (żelazo) - 03/2019
80xfolik - 10/2019
maść maltan - uzyta tylko raz -09/2018
10 saszetek Tantum Rosa
Jeśli jest ktoś zainteresowany to pisać priv
 
Dziewczyny mam pytanko zaczęłam 10t i mam bóle kości ogonowej promieniujące do pośladek . Zaczęło się wczoraj i trzyma do dzisiaj . Czy któraś z was tak miała ? To normalne czy mam dzwonić do lekarki ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanko zaczęłam 10t i mam bóle kości ogonowej promieniujące do pośladek . Zaczęło się wczoraj i trzyma do dzisiaj . Czy któraś z was tak miała ? To normalne czy mam dzwonić do lekarki ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja nie mialam, ale słyszałam, ze dziewczyny miały ale zabij mnie nie pamiętam które

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Jestem po ostatniej wizycie u lekarza przed porodem. Szyjka zamknięta, maluszek trudny do zmierzenia, lekarz stwierdził, że raczej nie przekroczy 3 kg. Cesarka potwierdzona na piątek. Mam się stawić o 7.00 rano a o ok 9.00 będzie zabieg. Jestem przerażona i podekscytowana :szok:
Trzymajcie kciuki!!!!
 
Dziewczyny może któreś z Was kupowały już bujaczki dla swoich pociech? Zastanawiam się nad dwoma firmami Tiny love
1499192304-aaaaaa.jpeg

I kinderkraft
1499192323-aaaaaa.jpeg

Może macie jakieś już doświadczenia co do nich?[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po ostatniej wizycie u lekarza przed porodem. Szyjka zamknięta, maluszek trudny do zmierzenia, lekarz stwierdził, że raczej nie przekroczy 3 kg. Cesarka potwierdzona na piątek. Mam się stawić o 7.00 rano a o ok 9.00 będzie zabieg. Jestem przerażona i podekscytowana :szok:
Trzymajcie kciuki!!!!

Trzymamy !!!! piękna data urodzenia będzie 07.07. 2017;)
U mnie z 5 dziewczyn urodziły wszystkie nawet dziś w nocy koleżanka która termin miała po mnie na 25 lipiec tylko temu mojemu się nie śpieszy. :oo:
 
reklama
Dziewczyny może któreś z Was kupowały już bujaczki dla swoich pociech? Zastanawiam się nad dwoma firmami Tiny love
1499192304-aaaaaa.jpeg

I kinderkraft
1499192323-aaaaaa.jpeg

Może macie jakieś już doświadczenia co do nich?[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam tiny love z daszkiem...mala kilka razy spala sobie na balkonie...z wlaczona wibracja...
 
Do góry