reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie
Już pare dobrych lat temu , również namiętnie korzystałam z tego forum jako przyszła kwietniówka 2010 :)
Teraz piszę tu do Was jako mama już 7 latki, mama fotograf. I chciałabym Was zapytać czy myślałyście może o reportażu z porodu ?
Pozwolę sobie tu z paroma zdaniami wtrącisz się w Wasz wątek , a Wasze opinie będą dla mnie ogromnie cenne .
Reportaże z porodu są bardzo popularne w Stanach u nas pomalutku zaczynają kiełkować.
Oczywiście nie mówię tu o zdjęciach robionych między nogami ( chociaż i takie się zdarzają:) ale o zdjęciach , które oddają chwilę, pokazują pierwszy krzyk dziecka, Wasze łzy radości czy przerażoną minę taty :) ( potem przecież i tak każdy się chwali jaki to był dzielny :)
Zdjęcia które są Waszą pamiątką na całe życie . Pamiątką dla Ciebie i Twojego dziecka .
Z doświadczenia wiem jak często później wraca się myślami do tego dnia, jak próbujemy przypomnieć sobie każdy szczegół . Czy nie byłoby fajnie móc przypominać sobie te chwile patrząc na zdjęcia ? Dodam raz jeszcze nie zobaczycie na nich nic oprocz ogromnej radości, emocji. Ja jako fotograf staram się tak wybrać czas i kadr abyście wyglądały jak najpiękniej . Podczas porodu nigdy nie stoje po stronie Waszych nóg, jestem jak cień, nie jestem z Wami cały czas podczas porodu, macie też czas tylko dla siebie i partnera. Uwierz , że momentami zapomnisz , że tam jestem :)
I moje pytanie brzmi czy są tu jakieś przyszłe mamy które takim reportażem były by zainteresowane ?
Oczywiście tych zdjęć nigdzie nie upubliczniam , są tylko dla Was.
Bardzo prosiłabym o Wasze opinie przyszłe Mamuśki :)

Pozdrawiam Paula

Ja widziałam efekty takiej sesji fajnie wyrażają emocje , ale powiem szczerze nie wyobrażam sobie żeby ktoś podczas tak intymnego dla mnie wydarzenia robił mi zdjecia.
 
reklama
Moim zdaniem raczej nie ma co zaszkodzić.
Tylko się wprowadzać cieszyć nowym domkiem i oczekiwać aż dom wypełni nowy lokator
My właśnie mamy już wszystko gotowe na przeprowadzkę a teściowa wczoraj ze tam jeszcze trochę śmierdzi i żeby mi i dziecku to nie zaszkodziło.. Dziękuję dziewczyny, czyli nie ma co, wprowadzamy się i czekamy na malucha :)
 
Dziewczyny, ciężko nadrobić bo dawno mnie nie było ale usprawiedliwienie mam jedyne słuszne :)
W dniu 28.06 o 14:05 na świat przyszła nasza córeczka Kaja [emoji173][emoji173] , dumnie prezentując swoje 53 cm i 3040 wagi,10pkt.
Poród SN trwał 4.5 h i było to najcudowniejsze przeżycie naszego życia [emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :) Witamy Kaję :)
 
Dziewczyny, ciężko nadrobić bo dawno mnie nie było ale usprawiedliwienie mam jedyne słuszne :)
W dniu 28.06 o 14:05 na świat przyszła nasza córeczka Kaja [emoji173][emoji173] , dumnie prezentując swoje 53 cm i 3040 wagi,10pkt.
Poród SN trwał 4.5 h i było to najcudowniejsze przeżycie naszego życia [emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wzruszylam się [emoji29]
Ogromne gratulacje.
Oczywiście zazdroszczę!
Moja siostra ma w ten dzień urodziny. Jeśli to reguła , to będziesz miała , grzeczna, ułożona, mądra i rozsądna córeczkę :)
[emoji10][emoji11][emoji9]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ciężko nadrobić bo dawno mnie nie było ale usprawiedliwienie mam jedyne słuszne :)
W dniu 28.06 o 14:05 na świat przyszła nasza córeczka Kaja [emoji173][emoji173] , dumnie prezentując swoje 53 cm i 3040 wagi,10pkt.
Poród SN trwał 4.5 h i było to najcudowniejsze przeżycie naszego życia [emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję i dużo zdrowia dla Was :-) :)
 
Dziewczyny, ciężko nadrobić bo dawno mnie nie było ale usprawiedliwienie mam jedyne słuszne :)
W dniu 28.06 o 14:05 na świat przyszła nasza córeczka Kaja [emoji173][emoji173] , dumnie prezentując swoje 53 cm i 3040 wagi,10pkt.
Poród SN trwał 4.5 h i było to najcudowniejsze przeżycie naszego życia [emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje[emoji175]zdrówka dla Was[emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ciężko nadrobić bo dawno mnie nie było ale usprawiedliwienie mam jedyne słuszne :)
W dniu 28.06 o 14:05 na świat przyszła nasza córeczka Kaja [emoji173][emoji173] , dumnie prezentując swoje 53 cm i 3040 wagi,10pkt.
Poród SN trwał 4.5 h i było to najcudowniejsze przeżycie naszego życia [emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Beata gratuluję:) Ostatnio myślałam co tam u Ciebie, a tu proszę Wasz Cud już na świecie:)
Życzę Wam dużo zdrówka, mam nadzieję, że jesteście już w domku i cieszycie się sobą:)
 
Jestem po ostatniej wizycie u lekarza przed porodem. Szyjka zamknięta, maluszek trudny do zmierzenia, lekarz stwierdził, że raczej nie przekroczy 3 kg. Cesarka potwierdzona na piątek. Mam się stawić o 7.00 rano a o ok 9.00 będzie zabieg. Jestem przerażona i podekscytowana :szok:
Trzymajcie kciuki!!!!
Trzymam mocno:)
 
Dziewczyny może któreś z Was kupowały już bujaczki dla swoich pociech? Zastanawiam się nad dwoma firmami Tiny love
1499192304-aaaaaa.jpeg

I kinderkraft
1499192323-aaaaaa.jpeg

Może macie jakieś już doświadczenia co do nich?[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Masz ten sam "dylemat" co ja:) Też się zastanawiam nad tymi dwoma, przy czym kinderkraft ma mniej opinii. Poluję na sklep, w którym można by zobaczyć go na żywo. Mój M był średnio zadowolony z funkcji bujania przy tiny love jak oglądaliśmy w sklepie.
 
reklama
Masz ten sam "dylemat" co ja:) Też się zastanawiam nad tymi dwoma, przy czym kinderkraft ma mniej opinii. Poluję na sklep, w którym można by zobaczyć go na żywo. Mój M był średnio zadowolony z funkcji bujania przy tiny love jak oglądaliśmy w sklepie.
No też muszę zobaczyć w sklepie , ja mam jeszcze czas to dopiero mam na listopad termin, ale myślałam o używanym i tak co jakiś czas sprawdzam ogłoszenia. Wydaje mi się że ten Kinderkraft w pozycji siedzącej jest wyżej niż ten Tiny love, chodzi mi o to jak dzieciątko będzie większe to będzie ciekawe i będzie chciało wszystko widzieć [emoji6]
Jak będziesz oglądać to daj mi znać jaka jest twoja opinia[emoji38]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry