reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuje dziewczyny :)

AniaCh u nas jest problem z serduszkiem i bedzie to konsultowane jeszcze.

Rystynka u mnie nie odchodził czop tylko odeszły wody, przy wylewaniu sie dopiero było troszkę śluzu, ale u wielu mamuś odchodzi czop stopniowo wiec to normalny objaw

No właśnie z tym czopem to kwestia indywidualna jak i z porodem zresztą :tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
super:)zdrowka,zdrowka zdrowka:)zycze....
 
dziewczyny wiem ze ten temat juz byl meczony ale prosze poradzcie...chodzi o ruchy plodu...czuje juz malutka od jakiegos czasu sporadyczne pukanie itd...mialam kilka razy przerwe i po kilka dni nic sie nie dzialo...chodzi mi o to ze czasem czuje ja mocniej a czasem mniej...jestem w 21 tc i usg mam za dwa tygodnie i oczywiscie znowu wlaczyly mi sie jakies czarne mysli...strasznie sie boje ze malo rosnie...nie wiem jak mocno powinna sie ruszac na tym etapie....
 
dziewczyny wiem ze ten temat juz byl meczony ale prosze poradzcie...chodzi o ruchy plodu...czuje juz malutka od jakiegos czasu sporadyczne pukanie itd...mialam kilka razy przerwe i po kilka dni nic sie nie dzialo...chodzi mi o to ze czasem czuje ja mocniej a czasem mniej...jestem w 21 tc i usg mam za dwa tygodnie i oczywiscie znowu wlaczyly mi sie jakies czarne mysli...strasznie sie boje ze malo rosnie...nie wiem jak mocno powinna sie ruszac na tym etapie....

Za wczesnie na regularnosc. Pomysl, ze sa dziewczyny, ktore na tym etapie jeszcze wogole kopniakow nie czuja. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Za okolo miesiac dopiero dziecko bedzie ruszac sie regularnie.
Jeszcze zdazy Cie skopac, spokojnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za wczesnie na regularnosc. Pomysl, ze sa dziewczyny, ktore na tym etapie jeszcze wogole kopniakow nie czuja. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Za okolo miesiac dopiero dziecko bedzie ruszac sie regularnie.
Jeszcze zdazy Cie skopac, spokojnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
niech juz kopie:)poprosze ja ladnie:)popadam w paranoje...zawsze gdzies tak okolo 2 tygodni po i przed usg...cholera na tyle tylko wystarcza mi dobrego nastawienia...chcialabym miec usg w dommmu!!!ale bym byla szczesliwa;)
 
niech juz kopie:)poprosze ja ladnie:)popadam w paranoje...zawsze gdzies tak okolo 2 tygodni po i przed usg...cholera na tyle tylko wystarcza mi dobrego nastawienia...chcialabym miec usg w dommmu!!!ale bym byla szczesliwa;)

Rozumiem Cie doskonale, tez tak mialam. Jak juz zacznie sie regularnie ruszac to z jednej strony bedziesz spokojniejsza, a z drugiej jak czasami jej sie przysnie na dluzej to tez bedziesz wariowac.
A po porodzie to juz nie wspomne. Wtedy dopiero zaczyna sie stres [emoji16]
Takie tam pocieszenie na dobranoc [emoji23][emoji12][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem Cie doskonale, tez tak mialam. Jak juz zacznie sie regularnie ruszac to z jednej strony bedziesz spokojniejsza, a z drugiej jak czasami jej sie przysnie na dluzej to tez bedziesz wariowac.
A po porodzie to juz nie wspomne. Wtedy dopiero zaczyna sie stres [emoji16]
Takie tam pocieszenie na dobranoc [emoji23][emoji12][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ehhh i tak bardzo dziekuje...milej nocy:)
 
Dziękuje dziewczyny :)

AniaCh u nas jest problem z serduszkiem i bedzie to konsultowane jeszcze.

Rystynka u mnie nie odchodził czop tylko odeszły wody, przy wylewaniu sie dopiero było troszkę śluzu, ale u wielu mamuś odchodzi czop stopniowo wiec to normalny objaw
Też mam synka z wadą serca. Po operacji. VSD i PFO ... A u Was ? Gdzie się konsultujecie?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
niech juz kopie:)poprosze ja ladnie:)popadam w paranoje...zawsze gdzies tak okolo 2 tygodni po i przed usg...cholera na tyle tylko wystarcza mi dobrego nastawienia...chcialabym miec usg w dommmu!!!ale bym byla szczesliwa;)
Ania , ja od jakiegoś czasu codziennie też popadam w paranoję. Po Twoich ostatnich przejściach to w ogóle, wspolczuje. Przewertowalam internety i tu dziewczyny mi powoedzialy, Że ruchy nie będą regularne na tym etapie. Mnie ratuje detektor. Bez niego już bym była trzy razy na usg w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Mój przez 4 dni w ogóle się nie ruszal, A jak coś czułam to było to takie niejednoznaczne. Ostatnio mam schiza , że coś jest nietak. Ja mam ponad 5 % szans wiecej na dziecko z wada serca... [emoji26]Za tydzień w pon usg... A Ty chyba w tym tyg masz wizyte... Bez usg ?? Kiedy będziesz miała kariotyp z amnio?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
niech juz kopie:)poprosze ja ladnie:)popadam w paranoje...zawsze gdzies tak okolo 2 tygodni po i przed usg...cholera na tyle tylko wystarcza mi dobrego nastawienia...chcialabym miec usg w dommmu!!!ale bym byla szczesliwa;)

Ja również w tym tygodniu czułam sporadycznie nie ma co panikować. Od 36 tc będziesz prosić żeby maleństwo przestało i dało się przespać :biggrin2:
 
Do góry