reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Gratulacje dla rodziców i dużo zdrówka dla mamy i maluszka ! Zrobiłaś nam niespodziankę @Truskawka89

Czekamy na resztę lipcoweczek .
U mnie na razie cisza, tylko noc coraz bardziej męczą co godzina kibelek.
I mam pytanie do dziewczyn przy końcu terminu czy zauważyliście odejście czopa ? Bo u mnie od wczoraj jak by coś się zaczęło dziać. Sorry za bezpośrednie pytanie ale to mój pierwszy raz :zawstydzona/y:

U mnie jakby czesc odeszla chyba 2 tyg wczesniej, potem pojawilo sie rozwarcie na 1cm, ale w efekcie i tak porod byl wywolywany, bo nie urodzilam w terminie, wiec zgodnie z umowa w lekarka w 40t1d wywolala mi porod.
Czop moze odejsc, a nie musi i moze tez odejsc nawet 2 tyg wczesniej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
Gratuluję:) Malutkiej Lilce życzę dużo sił i zdrówka:) Mam nadzieję, że jesteście razem. Truskawka dla Ciebie jak najmniej bolesnej pionizacji i również dużo zdrówka.
Trzymajcie się!!!
 
Gratulacje dla rodziców i dużo zdrówka dla mamy i maluszka ! Zrobiłaś nam niespodziankę @Truskawka89

Czekamy na resztę lipcoweczek .
U mnie na razie cisza, tylko noc coraz bardziej męczą co godzina kibelek.
I mam pytanie do dziewczyn przy końcu terminu czy zauważyliście odejście czopa ? Bo u mnie od wczoraj jak by coś się zaczęło dziać. Sorry za bezpośrednie pytanie ale to mój pierwszy raz :zawstydzona/y:
ja na razie mam wzmożoną wydzielinę - co chwila zmieniam wkładki i majtki;)
też ciągle się boję, czy to czop i co chwilę biegam do toalety.
Moja Zosia ma jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że jeszcze trochę posiedzi. Pojutrze muszę jeszcze pojechać na jeden dzień do rodziny (120 km od szpitala), mam nadzieję, że nic się nie zacznie, ale w razie czego biorę swoją torbę szpitalną.
 
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
Gratulacje Mamusiu :)
Imię to też jeden z naszych typow, szczególnie synka.
A co z malutka??
Mam nadzieję , że problemy przejściowe i szybko dojedziecie obie do siebie.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje dla rodziców i dużo zdrówka dla mamy i maluszka ! Zrobiłaś nam niespodziankę @Truskawka89

Czekamy na resztę lipcoweczek .
U mnie na razie cisza, tylko noc coraz bardziej męczą co godzina kibelek.
I mam pytanie do dziewczyn przy końcu terminu czy zauważyliście odejście czopa ? Bo u mnie od wczoraj jak by coś się zaczęło dziać. Sorry za bezpośrednie pytanie ale to mój pierwszy raz :zawstydzona/y:
Ja chyba nie widziałam czopa, za to zalalam sie krwią w nocy, pojechałam do szpitala, to było ok 2 w nocy z soboty na niedzielę, ale nic wiecej się nie działo, dopiero we wtorek nad ranem odeszły wody i urodziłam po 17, ale przez cc. Strasznie dziwne uczucie jak odchodzą wody, chyba czułam jak pękal mi pecherz plodowy...
Rustynko, 3mam kciuki :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***
LIPIEC
02: Truskawka89 - córeczka Liliana

LIPIEC
6: aniasiwa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: AniaCh83- II badanie prenetalne
10: Jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne z echo serca płodu
19: Ilona 88- wizyta na NFZ
21: aniasiwa- II badanie prenetalne
21: Ilona 88 - wizyta + USG
26: Ewunka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28: Ropuszka666 - I badanie prenetalne

SIERPIEŃ
28: Ewunka - II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa: dziewczynka
26.11.2017- Nataliaa93 - dziewczynka ???

02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

07.01.2018- dreamscometrue : 70 % Zosia
09.01.2018- Ewunka : 70 %:Marcelinka

09.02.2018- ropuszka666 ???
 
U mnie jakby czesc odeszla chyba 2 tyg wczesniej, potem pojawilo sie rozwarcie na 1cm, ale w efekcie i tak porod byl wywolywany, bo nie urodzilam w terminie, wiec zgodnie z umowa w lekarka w 40t1d wywolala mi porod.
Czop moze odejsc, a nie musi i moze tez odejsc nawet 2 tyg wczesniej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

2 cm rozwarcia miałam już w czwartek.
Wczoraj zauważyłam na papierze wydzieline bezbarwną konsystencji kisielu (przepraszam za detale :zawstydzona/y:) dziś to samo w całej ciąży tak nie miałam więc pomyślałam że po woli odchodzi czop. Podobno im bliżej terminu porodu może być zabarwiony krwią.

Ja dziś zjadłam pół ananasa i umyłam okna i założyłam siatki w oknach jak już po takich rozrywkach nie urodzę to się poddaje (okna były czyste :-D ale co tam umyłam jeszcze raz)
 
2 cm rozwarcia miałam już w czwartek.
Wczoraj zauważyłam na papierze wydzieline bezbarwną konsystencji kisielu (przepraszam za detale :zawstydzona/y:) dziś to samo w całej ciąży tak nie miałam więc pomyślałam że po woli odchodzi czop. Podobno im bliżej terminu porodu może być zabarwiony krwią.

Ja dziś zjadłam pół ananasa i umyłam okna i założyłam siatki w oknach jak już po takich rozrywkach nie urodzę to się poddaje (okna były czyste :-D ale co tam umyłam jeszcze raz)

Jesli to czop to tej wydzieliny jest sporo i jest gesta, jak czop wlasnie [emoji4]
Zostaje Ci jeszcze skakanie na pilce, masaz sutkow no i wygibasy z mezem [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewunka ze mną może rzeczywiście Ci się sprawdzi [emoji16]
1499095219-aaaaaa.png


10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Do góry