reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ok mam jeszcze cos po konsultacji z mezem [emoji16] - u mnie super sprawdza sie przewijak na lozeczku, a na przewijku mam taki ogranicznik, zeby nie spadla.
No i baza do fotelika tez jest mega praktyczna.
I nie smiejcie sie, ale jest cos waznego: duuuze auto, serio. Najzwyklejsze zakupy to wyzwanie, bo wozek zajmuje pol bagaznika [emoji16]
Na razie to tyle [emoji12]


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
Dobrze ze samochodu nie trxrba zamieniać mam duuuuzy :)
No robie listę wyprzedaże sie zaczynają :D:D
A laktator ? Wyparzacz do butelek ? Szumis ha ha ha słyszalam ze przereklamowany ......
Kupiłam dzis butelki :D avent natural zestaw 4 szt czyscik i smoczek :)
 
reklama
Dobrze ze samochodu nie trxrba zamieniać mam duuuuzy :)
No robie listę wyprzedaże sie zaczynają :D:D
A laktator ? Wyparzacz do butelek ? Szumis ha ha ha słyszalam ze przereklamowany ......
Kupiłam dzis butelki :D avent natural zestaw 4 szt czyscik i smoczek :)

Laktator mam medela swing elektryczny - mi sie sprawdza, bo niestety karmie swoim i mm, z przewaga drugiego.
Wyparzacz do butelek mam z Mercadony ten do mikrofali i jest super. Serio nie kupuj nic innego.
Szumis powiem Ci ze powoli cos dziala na Lilke, ale rzadko [emoji12]
Butelki mam Aventu i Dr Brownsa i obie marki sa spoko, choc dr Browns duzo wiekszy niz Avent mimo, ze pojemnosc ta sama.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz tez w szpitalu grzecznie - przez cukrzyce zameldowana 2 dni przed terminem...
U mnie szacunkowa waga 4000 wiec tez spory czlowieczek ale daleko mi do kreatoli ;)
No i tak... Wskazan do cc nie widza, poki co wskazan do wywolywania porodu tez nie... Na wejscie mialam wczoraj 1.5 cm rozwarcia i maly jest juz wstawiony w kanal rodny glowka.
Caly czas mam nieregularne juz odczuwalne skurcze wiec tez licze na to ze niedlugo bede miec synka obok ;)
Wiec tez o kciuki juz prosze i bede sie odzywac ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
POWODZENIA:)!!!
 
Ja mam łożysko z przodu, do ok. 21 tc było bardzo nisko (było blisko ujścia, ale go nie zakrywało) i później się podniosło. Możliwe, że u Ciebie będzie podobnie.
O łożysku przodującym mówi się raczej po 20 tc, który tc u Ciebie Aniu?
17tc. To dobrze, więc na razie się tym nie martwie. Kiedy poczulas ruchy? Lek. mówił, że przez to łożysko mogę poczuć później i ogólnie będą mniej wyrazne. Choć czasami wydaje mi się , że już coś czuje. Przez usg przez brzuch widział u Ciebie , Że jest blisko ujscia? Czy potrzebne jest do tego badanie waginalne ?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane!
Widzę z radością, że wiele ze starających się jest tutaj - może jeszcze kilka z Was mnie pamięta.
U mnie dziś równo 40 tc, kontrola w szpitalu i decyzja o wywołaniu porodu dziś wieczorem. Z dzieckiem wszystko dobrze, ale lekarz oszacował wagę na 4500, więc nie chce ryzykować.
Trzymajcie kciuki. Mam nadzieję, że niebawem odezwę się z fotkami mojego Synka.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Super, że się odezwalas. "Wolalam" Cię jakiś czas temu na " kto po in vitro" . To już może jesteś po wszystkim i tulisz swojego drugiego skarba.... Naturalnie probujesz jak rozumiem, tzn nie przez cc. Nielada wyczyn z takim grubaskiem. Trzymam kciuki. Daj znać koniecznie , jak już wystarczająco dojdziesz do siebie [emoji5]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz tez w szpitalu grzecznie - przez cukrzyce zameldowana 2 dni przed terminem...
U mnie szacunkowa waga 4000 wiec tez spory czlowieczek ale daleko mi do kreatoli ;)
No i tak... Wskazan do cc nie widza, poki co wskazan do wywolywania porodu tez nie... Na wejscie mialam wczoraj 1.5 cm rozwarcia i maly jest juz wstawiony w kanal rodny glowka.
Caly czas mam nieregularne juz odczuwalne skurcze wiec tez licze na to ze niedlugo bede miec synka obok ;)
Wiec tez o kciuki juz prosze i bede sie odzywac ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
3mam kciuki za pomyślne rozwiązanie [emoji3]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze ze samochodu nie trxrba zamieniać mam duuuuzy :)
No robie listę wyprzedaże sie zaczynają :D:D
A laktator ? Wyparzacz do butelek ? Szumis ha ha ha słyszalam ze przereklamowany ......
Kupiłam dzis butelki :D avent natural zestaw 4 szt czyscik i smoczek :)
Ja laktatorów używam dwóch - ręcznego i elektrycznego. Kupiłam dopiero po porodzie, gdy okazało się, że są potrzebne.
Szumiś u nas na ogół się sprawdza.
Wyparzacza nie mam, podgrzewacza też - sprawdza się kubek z gorącą wodą.
Butelki aventu i dr Brown's i ich smoczki nie zdały rezultatu- u nas w grę wchodzi tylko NUK.
 
reklama
Dobrze ze samochodu nie trxrba zamieniać mam duuuuzy :)
No robie listę wyprzedaże sie zaczynają :D:D
A laktator ? Wyparzacz do butelek ? Szumis ha ha ha słyszalam ze przereklamowany ......
Kupiłam dzis butelki :D avent natural zestaw 4 szt czyscik i smoczek :)
O właśnie. ..
A ja bardzo duzo korzystalam w podgrzewacza. Czy to mleko moje z lodowki czy tez potem do mm - nawet potem bardziej bo w nocy woda caly czas sie grzala i tylko minutka i mm bylo gotowe ;)

Au mnie bez zmian - Moj Ksiaze uparty... Nic sie nie dzieje od wczoraj...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry