reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

O właśnie. ..
A ja bardzo duzo korzystalam w podgrzewacza. Czy to mleko moje z lodowki czy tez potem do mm - nawet potem bardziej bo w nocy woda caly czas sie grzala i tylko minutka i mm bylo gotowe ;)

Au mnie bez zmian - Moj Ksiaze uparty... Nic sie nie dzieje od wczoraj...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja z podgrzewacza tez korzystalam, teraz nie podgrzewam, bo mam takie upaly, ze daje malej mleko z woda w temp pokojowej.
Ale Ewunka pytala chyba o wyparzacz a nie podgrzewacz i to drugie mi wypadlo z glowy choc faktycznie przydatne [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
17tc. To dobrze, więc na razie się tym nie martwie. Kiedy poczulas ruchy? Lek. mówił, że przez to łożysko mogę poczuć później i ogólnie będą mniej wyrazne. Choć czasami wydaje mi się , że już coś czuje. Przez usg przez brzuch widział u Ciebie , Że jest blisko ujscia? Czy potrzebne jest do tego badanie waginalne ?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ruchy poczułam ok. 21 tc. Lekarz też mi mówił, że ruchy mogą być odczuwalne trochę później ze względu na to, że pierwsza ciąża i łożysko na przedniej ścianie. Nie pamiętam przy którym usg (waginalnym czy przez powłoki brzuszne) mówił o nisko położonym łożysku, bo zawsze mam te dwa.
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i zdrowe pociechy @kreatola i @ema51

***WITAMY NA ŚWIECIE***

CZERWIEC

20: Nataliaa93- wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Ropuszka666- wizyta u gin prowadzącego ciążę
26:Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę
28:dreamscometrue - I badanie prenetalne
29:Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: Ewunka -I badanie prenetalne

LIPIEC

14: dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącegociążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia

22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 ???
02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

10.01.2018- dreamscometrue ???
 
Ruchy poczułam ok. 21 tc. Lekarz też mi mówił, że ruchy mogą być odczuwalne trochę później ze względu na to, że pierwsza ciąża i łożysko na przedniej ścianie. Nie pamiętam przy którym usg (waginalnym czy przez powłoki brzuszne) mówił o nisko położonym łożysku, bo zawsze mam te dwa.

a ja odnośnie ruchów mojego bejbiaka przeżyłam dziś stres bo się nie ruszał nie spałam od 2 do 5 rano , na szczęście poczułam i aż mi ulżyło . Dziś zaczynam 36 tc 0 d i podobno ruchy dziecka nie są już takie wyraźne jak wcześniej .
 
a ja odnośnie ruchów mojego bejbiaka przeżyłam dziś stres bo się nie ruszał nie spałam od 2 do 5 rano , na szczęście poczułam i aż mi ulżyło . Dziś zaczynam 36 tc 0 d i podobno ruchy dziecka nie są już takie wyraźne jak wcześniej .
Są na pewno inne :) Ja dziś zaczynam 38tc :)
Od jakiegoś 32tc to już u mnie bardziej takie rozpychanie się,przesuwanie w brzuchu niż kopanie jak wcześniej.
Dzieci mają teraz mniej miejsca i mogą być mniej ruchliwe :) Ja jak chce ją pobudzić to pije dużo wody lub jakiś owoc (najlepiej coś słodkiego ale ja akurat nie mogę:( ).

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam dziewczyny? Dzieciaczki już na świecie?? Czekamy na wieści :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie jeszcze nie.
Ale rozwarcie kolo poludnia bylo juz 3 cm.
Podebatowali nademna, pomierzyli malego i mnie na nowo bo nad cc sie zastanawiali mocno ale poki co stoimy za sn tyle ze maja konttolowac i nie czekac w razie co za dlugo z decyzja o cc.
No i zafundowali mi masaz szyjki i jak sie nie ruszy samo do rana to po sniadaniu oxytocyna.
Tak wiec albo jeszcze dzis albo jutro bede juz z malym ksieciem :)
A poki co skurcze robia sie coraz czestrze wiec moze jeszcze dzis ;) i bede miala 2 chlopakow z 19 - jeden z listopada (2014) a drugi z czerwca ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jeszcze nie.
Ale rozwarcie kolo poludnia bylo juz 3 cm.
Podebatowali nademna, pomierzyli malego i mnie na nowo bo nad cc sie zastanawiali mocno ale poki co stoimy za sn tyle ze maja konttolowac i nie czekac w razie co za dlugo z decyzja o cc.
No i zafundowali mi masaz szyjki i jak sie nie ruszy samo do rana to po sniadaniu oxytocyna.
Tak wiec albo jeszcze dzis albo jutro bede juz z malym ksieciem :)
A poki co skurcze robia sie coraz czestrze wiec moze jeszcze dzis ;) i bede miala 2 chlopakow z 19 - jeden z listopada (2014) a drugi z czerwca ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Brrr słyszałam,że masaż szyjki nie należy do przyjemnych ale za to potrafi mocno przyspieszyć akcje pogodowa :)
Kochana trzymam za Was kciuki! [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja też już niedługo i też mam nadzieję,że uda się SN.
Co ile masz już skurcze??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brrr słyszałam,że masaż szyjki nie należy do przyjemnych ale za to potrafi mocno przyspieszyć akcje pogodowa :)
Kochana trzymam za Was kciuki! [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja też już niedługo i też mam nadzieję,że uda się SN.
Co ile masz już skurcze??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj... Poki co wszystko sie zatrzymało...
Byly juz co 3 minuty... Takie co prawda nie az tragicznie mocne... Chodzilam ile sie dalo w kolko, po jakims tam czasie cieply prysznic ktory mial przyspieszyć ale jakos zatrzymal...
Wiec albo z nienacka ruszy w nocy albo jutro oxy ...
Najwazniejsze ze juz blisko ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj... Poki co wszystko sie zatrzymało...
Byly juz co 3 minuty... Takie co prawda nie az tragicznie mocne... Chodzilam ile sie dalo w kolko, po jakims tam czasie cieply prysznic ktory mial przyspieszyć ale jakos zatrzymal...
Wiec albo z nienacka ruszy w nocy albo jutro oxy ...
Najwazniejsze ze juz blisko ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ten ciepły prysznic potrafi rozluźnić mięśnie i zatrzymać akcje :)
Ale super!! Trzymam kciuki! Oby szybko poszło! [emoji64][emoji64][emoji64][emoji480][emoji480][emoji480]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry