reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja termin na 17.07 choć wagowo mały wyprzedza o tydzień więc też różnie to może być. To Kaja też nie mało waży w zeszły piątek Franio warzył 1700 gr.
Co do zdjęć to tak dobrze buzię widziałam w 12 tc.
A tak same jajka . Moja ostatnia płyta z usg (pamiątkowa ) na której nic nie widać.
Będziemy na kolejnej wizycie próbować :-p
Na szczęście lekarz ocenia wagę urodzeniowa na 3500-3600 :) jak będę rodzic naturalnie to jakoś się da wypchnac ;) najważniejsze żeby dzieci były zdrowe a potem będziemy szaleć że zdjęciami i wszystkim innym :)
A chodźcie na szkołę rodzenia?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szczęście lekarz ocenia wagę urodzeniowa na 3500-3600 :) jak będę rodzic naturalnie to jakoś się da wypchnac ;) najważniejsze żeby dzieci były zdrowe a potem będziemy szaleć że zdjęciami i wszystkim innym :)
A chodźcie na szkołę rodzenia?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie chodzę bo stwierdziłam że teoria to jedno praktyka to co innego. Każdy poród jest inny i wiedza teoretyczna będzie mało przydatna ja chyba na te konto wolę położną wziąść do porodu.

Ja przytyłam 13.5 kg ale pocieszam się bo koleżanki w pracy podobijały do 18 kg na tym samym etapie ciąży.
 
Hej, na razie odpukac idą w dobra stronę, watrobowe spadają a kwasy w granicach normy. Ale kontrola raz w tyg musi być. Najgorsza ta dieta lekkostrawna,bo chudne i się troje boję bo raczej nie powinnam teraz tracić na wadze :( jutro mam wizytę,zobaczymy co moja gin na to.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
cieszę się, że wyniki w normie. Najważniejsze, że Mała dobrze waży, a pewnie jedzenie z diety jej służy:) Daj znać co powie lekarz.
 
reklama
Do góry