reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pamiętam jak lekarka mówiła mi że w sytuacji jak brzuch będzie często się napinał to zwiększymy progesteron. Teraz jest w normie czyli po odpoczynku przechodzi tylko wtedy miałam jakiś kryzys, ale przeszło.
Właśnie odebrałam przesyłkę z koszulami ciazowymi, polecam fajna jakość no i cena
Link do: Koszula nocna ciążowa do karmienia M NAPY !!!

A ja od tego sprzedawcy zamówiłam fajne bodziaki, pajacyki w gwiazdki a o koszuli zapomiałam pomimo że zapisałam w ulubionych :realmad:

Jaki bralyscie rozmiar?
 
reklama
Z tego co wiem to tak,bo w szpitalu jest kierownikiem katedry, nie widziałam go na obchodach. Chyba,że do swojej pacjentki przyszedł. Ale słyszałam,że mega specjalista. Poczytaj opinie. Ja znam 1 dziewczynę co u niego ciaze prowadzi i bardzo zadowolona. Na Starynkiewicza jest chyba 3 lekarzy specjalizujących się głównie w ciazach blizniaczych,ale niestety nie pamiętam nazwiska:(
A kogo masz z Karowej?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
UmowiUmówiłam się na starynkiewicza ciaze będą prowadziły 2 Panie doktor specjalizujące się w blizniakach pod nadzorem profesora. W czwartek mam wizytę. Ale już jestem zadowolona. Opinie są meeega!
 
Pamiętam jak lekarka mówiła mi że w sytuacji jak brzuch będzie często się napinał to zwiększymy progesteron. Teraz jest w normie czyli po odpoczynku przechodzi tylko wtedy miałam jakiś kryzys, ale przeszło.
Właśnie odebrałam przesyłkę z koszulami ciazowymi, polecam fajna jakość no i cena
Link do: Koszula nocna ciążowa do karmienia M NAPY !!!
Też zamówiłam od tego sprzedawcy 2 koszule i jestem zadowolona. Zamierzam jeszcze dokupić jedną koszulę i cienki, bawełniany szlafrok na lipiec.
 
Ciężarówki pochwalcie się furkami dla babli bo ja nadal nie mogę się zdecydować :zawstydzona/y:
Urodzę a Franek będzie jeździł chyba w taczce :szok:
upload_2017-5-16_22-8-38.png

My zdecydowaliśmy się na xlandera xmove 3w1 z fotelikiem maxi cosi peble (rocznik 2015).
Kolor czerwony (tylko taki był w promocji), a fotelik czarny z jakimiś białymi delikatnymi paskami.
Ten czerwony na zdjęciu nie oddaje koloru, bo jest zgaszony, a kolor jest bardziej żywy. Koła pompowane, spacerówka można ustawić w dwie strony.
 

Załączniki

  • upload_2017-5-16_22-8-38.png
    upload_2017-5-16_22-8-38.png
    94 KB · Wyświetleń: 476
reklama
Zobacz załącznik 806801
My zdecydowaliśmy się na xlandera xmove 3w1 z fotelikiem maxi cosi peble (rocznik 2015).
Kolor czerwony (tylko taki był w promocji), a fotelik czarny z jakimiś białymi delikatnymi paskami.
Ten czerwony na zdjęciu nie oddaje koloru, bo jest zgaszony, a kolor jest bardziej żywy. Koła pompowane, spacerówka można ustawić w dwie strony.

A moja taczka ma pompowane kola więc to już coś :laugh2:
Ładny wózeczek. Jak mi się nie podobały wózki z okrągłą gondola tak teraz wpadł mi w oko bebetto tito jakiś nowy model. Zaraz dokleję foto.

 
Do góry