reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, dziękuję za gratulacje. Staś urodził się w poniedziałek o 8:30. Ma 53 cm i 2760g. Niestety nie wszystko u nas w porządku :( Mój synek został przewieziony na patologię noworodków, ma stwierdzony silny stres poporodowy i objawy wcześniactwa. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
:* ciociunia całuję zdrówka życzę
 
reklama
Buterfly gratuluje synka i zycze szybkiego wyjscia na prosta. Mojej stwierdzili pogranicze wczesniactwa. Napewno Stas szybko sie ogarnie:) No i dobrze ze szybko reagowali.
 
Jadla samodzielnie, stwierdzila to pediatra przy decyzji o wypisie przy ogladaniu malej. Ale jak to uslyszalamto sie poryczalam ze strachu bo po osluchaniu malej bez slowa przekazala stetoskop drugiej doktorce i wystraszylam sie ze cos znalazly w serduszku. I nie bylam w stanie zapytac o nic. A dziewczyna z lozka obok dopiero jak wyszly powiedziala ze jej coreczce tez dwie osluchiwaly. Takze mysle ze stwierdzila to na podstawie cech zewnetrznych. Byla bardzo chudziutka, skora wokol kostek i nadgarstkow strasznie sucha. Maly alien :) A u Ciebie na jakiej podstawie stwierdzili, ciaze mialas donoszona? A jak Ty sie czujesz po cc?
 
Ale super az mi sie lezka zakrecila:) Twoj tak samo jak moja 37+1 urodzeni. A ile wazyl i mial wzrostu przypomnij. Moja miala 52 i 2740. A teraz napewno ponad 5500 a wzrostu nie wiem. Zobacze 23go na szczpieniu. Moja 14go konczy 4 miesiace, ciesze sie na sama mysl o przecierkach i zabkach. Dzisiaj zaliczyla przewracanie z brzucha na plecki. A glowe tak wysoko zadziera, ze musze ja asekurowac bo sie boje.
Jak Twoj sypia w dzien? Tzn ile wytrzymuje miedzy drzemkami? Moja 2 godziny to max. Potem musze ja uspac, bo pada.
A nocki to super, ze cale Gabrys przesypia. Moja tylko po chrzcinach jedna noc przespala cala. A tak to pierwszy sen 6 godzin a potem 3. I od 5:30 pobudka :) Ale ten czas leci, dopiero co wygladalysmy zimy zeby zaczely sie porody:)

Fiołek jak fajnie że się odezwałaś. Forum Mamusiek znów działa więc wpadaj [emoji854]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dziękuję za gratulacje. Staś urodził się w poniedziałek o 8:30. Ma 53 cm i 2760g. Niestety nie wszystko u nas w porządku :( Mój synek został przewieziony na patologię noworodków, ma stwierdzony silny stres poporodowy i objawy wcześniactwa. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.

Motylku spokojnie. Wcześniactwo to nic strasznego, ewentualnie kilka wizyt u specjalistów więcej. Masz być dobrej myśli i zbierać siły. Ściskamy mocno z moimi wcześniakami [emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję za gratulacje. Staś urodził się w poniedziałek o 8:30. Ma 53 cm i 2760g. Niestety nie wszystko u nas w porządku :( Mój synek został przewieziony na patologię noworodków, ma stwierdzony silny stres poporodowy i objawy wcześniactwa. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
Trzymamy kciuki za maluszka,napewno wszystko będzie dobrze:)
 
Do góry