reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ale super az mi sie lezka zakrecila:) Twoj tak samo jak moja 37+1 urodzeni. A ile wazyl i mial wzrostu przypomnij. Moja miala 52 i 2740. A teraz napewno ponad 5500 a wzrostu nie wiem. Zobacze 23go na szczpieniu. Moja 14go konczy 4 miesiace, ciesze sie na sama mysl o przecierkach i zabkach. Dzisiaj zaliczyla przewracanie z brzucha na plecki. A glowe tak wysoko zadziera, ze musze ja asekurowac bo sie boje.
Jak Twoj sypia w dzien? Tzn ile wytrzymuje miedzy drzemkami? Moja 2 godziny to max. Potem musze ja uspac, bo pada.
A nocki to super, ze cale Gabrys przesypia. Moja tylko po chrzcinach jedna noc przespala cala. A tak to pierwszy sen 6 godzin a potem 3. I od 5:30 pobudka :) Ale ten czas leci, dopiero co wygladalysmy zimy zeby zaczely sie porody:)
 
reklama
Ale super az mi sie lezka zakrecila:) Twoj tak samo jak moja 37+1 urodzeni. A ile wazyl i mial wzrostu przypomnij. Moja miala 52 i 2740. A teraz napewno ponad 5500 a wzrostu nie wiem. Zobacze 23go na szczpieniu. Moja 14go konczy 4 miesiace, ciesze sie na sama mysl o przecierkach i zabkach. Dzisiaj zaliczyla przewracanie z brzucha na plecki. A glowe tak wysoko zadziera, ze musze ja asekurowac bo sie boje.
Jak Twoj sypia w dzien? Tzn ile wytrzymuje miedzy drzemkami? Moja 2 godziny to max. Potem musze ja uspac, bo pada.
A nocki to super, ze cale Gabrys przesypia. Moja tylko po chrzcinach jedna noc przespala cala. A tak to pierwszy sen 6 godzin a potem 3. I od 5:30 pobudka :) Ale ten czas leci, dopiero co wygladalysmy zimy zeby zaczely sie porody:)
Ur się z wagą 3350 i 55 cm. W ciągu dnia ma 3 drzemki. Ale to różnie bywa czasowo. Jak wstanie o 7 to do 9 śpi. Później to już drzemki ok 30 min. A wieczorem jak pójdzie na drzemkę ok 17-18 to śpi do następnego karmienia. I po kąpieli idzie spać. Ogólnie jak się z nim wyjdzie na spacer to po 5 min od włożenia na wózka juz spi :)
Pamiętam jak to było z tymi terminami porodu :) każda czekała na swoją kolej i kto następny :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale super az mi sie lezka zakrecila:) Twoj tak samo jak moja 37+1 urodzeni. A ile wazyl i mial wzrostu przypomnij. Moja miala 52 i 2740. A teraz napewno ponad 5500 a wzrostu nie wiem. Zobacze 23go na szczpieniu. Moja 14go konczy 4 miesiace, ciesze sie na sama mysl o przecierkach i zabkach. Dzisiaj zaliczyla przewracanie z brzucha na plecki. A glowe tak wysoko zadziera, ze musze ja asekurowac bo sie boje.
Jak Twoj sypia w dzien? Tzn ile wytrzymuje miedzy drzemkami? Moja 2 godziny to max. Potem musze ja uspac, bo pada.
A nocki to super, ze cale Gabrys przesypia. Moja tylko po chrzcinach jedna noc przespala cala. A tak to pierwszy sen 6 godzin a potem 3. I od 5:30 pobudka :) Ale ten czas leci, dopiero co wygladalysmy zimy zeby zaczely sie porody:)
Czasami potrafi wytrzymać bez jednej drzemki :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewa, gratulacje ogromne. Jak pójdziesz na serduszko to będziesz płakała jak bóbr... tzn ja tak miałam:)

Mnie plecy strasznie nieraz bolą, krzyz, na samym dole, tak że płakać się chce normalnie.

Dziewczyny ja sobie te Surimi podsmaż albo podgotuje. Wszystko dziś na sałatkę kupiłam, a ślinka mi leciała niemalże po brodzie.

I powiedzcie mi jeszcze proszę, co na opryszczke???? Taka mi bulwa wyskoczyła wczoraj , a dziś to już widzę ja jak spojrze w dol. Aż na ulice wstyd wyjść. Co ja mogę stosować ???

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A który to tc? Opryszczka w ciąży do 12 tc może być niebezpieczna dla dziecka i zanim zaczniesz stosować cokolwiek na nią co doradzimy Ci na forum powinnaś koniecznie pójść do lekarza

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry