reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

AniaCh jeżeli miałaś juź w swoim życiu opryszczkę to nie jest absolutnie groźna dla dziecka. Jeżeli masz po raz pierwszy w życiu to co innego - u nas dostalabys leki p/wirusowe. Ale zakładam,ze to nie po raz pierwszy więc możesz stosowac to co zwykle. Te maści/płyny mają działanie miejscowe.
 
reklama
A który to tc? Opryszczka w ciąży do 12 tc może być niebezpieczna dla dziecka i zanim zaczniesz stosować cokolwiek na nią co doradzimy Ci na forum powinnaś koniecznie pójść do lekarza

[emoji127] 28.10.2017
Ale to nie jest mój pierwszy raz. Wirusa miałam już wcześniej , a wyszło mi w tej ciąży już drugi raz :/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AniaCh jeżeli miałaś juź w swoim życiu opryszczkę to nie jest absolutnie groźna dla dziecka. Jeżeli masz po raz pierwszy w życiu to co innego - u nas dostalabys leki p/wirusowe. Ale zakładam,ze to nie po raz pierwszy więc możesz stosowac to co zwykle. Te maści/płyny mają działanie miejscowe.
No właśnie już któryś na szczęście. Na ulotkach wszystkich maści które mam napisane jest , że nie powinno się stosować w ciąży, a na forach dziewczyny nieraz piszą że stosują np zovirax.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie już któryś na szczęście. Na ulotkach wszystkich maści które mam napisane jest , że nie powinno się stosować w ciąży, a na forach dziewczyny nieraz piszą że stosują np zovirax.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam ten problem, a w ciąży opryszczka występuje mi częściej. Lekarz powiedział, że spokojnie od I trymestru mogę stosować leki miejscowe np. zovirax. Przy czym już przed ciążą zdarzało mi się mieć opryszczkę na ustach.
 
Dziewczyny, dziękuję za gratulacje. Staś urodził się w poniedziałek o 8:30. Ma 53 cm i 2760g. Niestety nie wszystko u nas w porządku :( Mój synek został przewieziony na patologię noworodków, ma stwierdzony silny stres poporodowy i objawy wcześniactwa. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
 
Dziewczyny, dziękuję za gratulacje. Staś urodził się w poniedziałek o 8:30. Ma 53 cm i 2760g. Niestety nie wszystko u nas w porządku :( Mój synek został przewieziony na patologię noworodków, ma stwierdzony silny stres poporodowy i objawy wcześniactwa. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
Kciuki zaciśnięte [emoji110]

[emoji127] 28.10.2017
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.05. 2017 Katharina203 : córeczka Maja
08.05.2017 Butterfly1331: synek Staś


MAJ
12: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
12: Juliett222- wizyta u nowego lekarza
15: Jaskolcia - wizyta u gin. prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
20.07.2017 - Liza1321: Michałek (na 90%)
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
08.09.2017- Jogo: prawdopodobnie syn ???
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
13.12.2017 - M@gda : ???
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję za gratulacje. Staś urodził się w poniedziałek o 8:30. Ma 53 cm i 2760g. Niestety nie wszystko u nas w porządku :( Mój synek został przewieziony na patologię noworodków, ma stwierdzony silny stres poporodowy i objawy wcześniactwa. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.

Wszystko będzie dobrze kochana jesteśmy z Wami !!!!
 
Do góry