reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Katharina nic sie nie boj. Dadza Ci czas na dojscie do siebie, potem tak jak dziewczyny pisza instynkt podpowie.
Dzieki za rady dziewczyny. Chyba jeszcze sie troche wstrzymam z zageszczaniem mleka.Na wadze przybiera dobrze, a pralka spisuje sie dobrze :)
 
Dziewczyny byłam dziś na nkeplanowanej wizycie u gina ponieważ ma urlop w przyszłym tygodniu a genetyczne dopiero 24 maja .Jestem zmartwiona bo lekarz dał mi zdjęcie 3D malucha i nie widze na nim lewej rączki , lekarz nic nie mówił że coś nie gra ale jak patrzę na to zdjęcie to nie widzę rączki., jestem 10 t 1 dzień., może tak się ułożył że niewidac niewiem ., może któraś tak miała.? Bo jestem cała w strachu
 
Dziewczyny byłam dziś na nkeplanowanej wizycie u gina ponieważ ma urlop w przyszłym tygodniu a genetyczne dopiero 24 maja .Jestem zmartwiona bo lekarz dał mi zdjęcie 3D malucha i nie widze na nim lewej rączki , lekarz nic nie mówił że coś nie gra ale jak patrzę na to zdjęcie to nie widzę rączki., jestem 10 t 1 dzień., może tak się ułożył że niewidac niewiem ., może któraś tak miała.? Bo jestem cała w strachu

Pokaz zdjęcie.
 
Dziewczyny jestem po wizycie maleństwo ruchliwe.wszystko ok oprócz tego że mam anemia. Teraz wizyta 12 i skieruj mnie na test pappa mam nadzieję że będzie ok.

Kup sobie buraka w kapsułkach i poproś o receptę na żelazo (tardyferon czy jakoś tak). U mnie zdziałało cuda :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry