reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mnie mąż był na każdym usg bez względu na to jak robione. A co do in vitro w karcie - mnie lekarz zapytał czy pisać czy nie. Ja chciałam, żeby był pełny obraz ale wiem że niektóre osoby się nie zgadzały :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A na wypisie ze szpitala mam jakiś skrót czemu cc było i nie mam pojęcia jaki to skrót [emoji14]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do Was dziewczyny ;-)
W którym tygodniu ciąży robi się usg normalnie przez brzuch, a nie dopochwowo. Zaczynam 9 tydzień, a w poniedziałek mam wizytę i mąż chce iść ze mną i nie wiem, czy lekarz pozwala wchodzić mężowi jak jest usg dopochwowo robione kiedyś tak słyszałam i nie wiem ile w tym prawdy. Nie ukrywam, że chce żeby mąż poszedł ze mną bo będę miała zakładana kartę ciąży i będę czuła się lepiej.
I jeszcze jedno pytanie czy w karcie ciąży macie wpisane ciąża invitro bo kiedyś słyszałam, że była afera bo dziewczyna urodziła dziecko i debile w szpitalu do książeczki zdrowia dziecka napisali dziecko po invitro zupełnie tak jak by miało HIV czy co masakra jakaś,nie chce czegoś takiego nie pozwolę w życiu na taki zapis
Mój mąż był na każdej wizycie. Przy usg dopochwowym siedział za kotarką, później przychodził na usg przez brzuch - do 33tc zawsze miałam jedno i drugie.
W karcie ciąży mam wpisane, że ciąża jest po in vitro, to samo na skierowaniu do szpitala na CC. Ale jesteśmy umówieni, że na wypisie Małego i w jego książeczce nie będzie o tym mowy. Mogą to zaznaczyć na moim wypisie ze szpitala, na to się zgodziłam.
 
Mój mąż był na każdej wizycie. Przy usg dopochwowym siedział za kotarką, później przychodził na usg przez brzuch - do 33tc zawsze miałam jedno i drugie.
W karcie ciąży mam wpisane, że ciąża jest po in vitro, to samo na skierowaniu do szpitala na CC. Ale jesteśmy umówieni, że na wypisie Małego i w jego książeczce nie będzie o tym mowy. Mogą to zaznaczyć na moim wypisie ze szpitala, na to się zgodziłam.
Też na wypisie u małego i w książeczce nie ma informacji o in vitro

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie mąż był na każdym usg bez względu na to jak robione. A co do in vitro w karcie - mnie lekarz zapytał czy pisać czy nie. Ja chciałam, żeby był pełny obraz ale wiem że niektóre osoby się nie zgadzały :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam pytanie a czemu mąż by nie mógł być przy usg ? Przez myśl by mi nie przeszło że nie może .....
 
No ja wiem [emoji14] u mnie wchodził jak juz skończył dopochwowo robić [emoji14] przy transferze nie mógł być

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Mój był zawsze przy transferze i będzie przy każdym usg !
W środę idę na 1 w ciąży i nie wyobrażam sobie by go tam nie bylo. Jest to usg pecherzykowe może będzie już coś widać .... szacuje że beta będzie już ponad1000 wiec pecherzyk powinien być ( jak nie powtorzymy usg w sobotę)
 
reklama
Mam pytanie do Was dziewczyny ;-)
W którym tygodniu ciąży robi się usg normalnie przez brzuch, a nie dopochwowo. Zaczynam 9 tydzień, a w poniedziałek mam wizytę i mąż chce iść ze mną i nie wiem, czy lekarz pozwala wchodzić mężowi jak jest usg dopochwowo robione kiedyś tak słyszałam i nie wiem ile w tym prawdy. Nie ukrywam, że chce żeby mąż poszedł ze mną bo będę miała zakładana kartę ciąży i będę czuła się lepiej.
I jeszcze jedno pytanie czy w karcie ciąży macie wpisane ciąża invitro bo kiedyś słyszałam, że była afera bo dziewczyna urodziła dziecko i debile w szpitalu do książeczki zdrowia dziecka napisali dziecko po invitro zupełnie tak jak by miało HIV czy co masakra jakaś,nie chce czegoś takiego nie pozwolę w życiu na taki zapis
U mnie mąż był na każdej wizycie . Od razu wchodzil ze mną. Zawsze mialam badanie gin usg dopochwowe i przez brzuch. M byl w gabinecie tylko badanie normalne za parawanem a jak robila usg to podchodzil i zagladal przez parawan [emoji3] w karcie ciąży mialam wpis ze ciąża po in vitro w książeczce nic takiego nie mam

Sent from my LG-K350 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry