reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Husann !!! Nie strasz bo mi JuZ sie nie chce jesc[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]jem bo musze Tylko rano sniadanie obowiazkowe z mala kaweczka;) a potem to Sue zmuszam do jedzenia
Bole dolne brzucha tez mam Ale nie dzienne,plamki co dzuen (niestety),
No to zaczniezz w ndz 9 msc;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja ciebie nie strasze tylko napisalm co moja polozna mowila. Dobrze ze te plamienia to nic powaznego.
 
reklama
To dzis tak mi naszlo bo nie mam do kogo sie odezwac M poszedl na sluzbe na 24h. Ale juz stawiam sie do pionu i bedzie dobrze.

Nie no, jak masz ochote to marudz, nie ma problemu :) Po prostu nastawienie psychiczne duzo daje, a Ty dobrze by bylo, zebys wytrzymala ze 2tyg, wiec lepiej sobie jakis serial wlacz czy cos i sie relaksuj :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no, jak masz ochote to marudz, nie ma problemu :) Po prostu nastawienie psychiczne duzo daje, a Ty dobrze by bylo, zebys wytrzymala ze 2tyg, wiec lepiej sobie jakis serial wlacz czy cos i sie relaksuj :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No juz jest lepiej. Poszlam pod prysznic i chyba z godz zajelo mi golenie jest juz coraz ciezej i jakos czas troche minol. Teraz zjadlam kolacje i wzielam sie za czytanie ksiazki.
 
Nie miałam kiedy napisać więc pisze dopiero dziś. ..W nocy z niedzieli na poniedziałek odeszły mi wody :) pojechaliśmy do szpitala i we wtorek o 2.08 w nocy urodziła się nasza córeczka Ola :) Nie stety dzis dostała zoltaczki i musimy jeszcze pobyć w szpitalu :( Poza tym wszystko jest o.k Waga 3300 i 56 dł. :)
Niestety tez skończyło się cesarska bo po dwóch godzinach parcia Mała odwróciła główkę i nic nie można było zrobjc:(
To teraz Wasza kolej Kochane;)
Gratulacje :) Witamy Olę :):):)
Nieagatko teraz TY, a potem JA :o:o:o:o:o
Dziś byłam na ktg i zapis prawidłowy, nic się nie dzieje ;)
Właśnie wróciłam ze spaceru i strasznie boli mnie kręgosłup:mad:
 
Ja od wczoraj walcze z pokarmem :( Niby jest bo leci mi z piersi ale Mała nie chce jeść :( Dziś zlamalam kolejna swoją zasadę i dostała sztuczne mleko :( Ale nie było już innego wyjścia :( Jak to wyobrażenie różni się mocno od rzeczywistości. ...
Spokojnie ja w szpitalu tez musialam dac butlę mimo ze nie chciałam. Powoli malutka zacznie jeść
 
reklama
Ja bym tam jeszcze dopisala " przyczep sobie klamerki na sutki, odczepiaj je przez pierwszy miesiac co godzinę na 5 minut, w czasie których przeloz sobie przez ramię 4 kg worek z ktorego cieknie na ciebie smietana. Po 5 minutach przyczep klamerki. Oblewaj się Smietana przynajmniej 10 razy dziennie. Naucz sie funkcjonować z biustem tfu to juz nie jest biust tylko jadlodajnia ;) na wierzchu niezaleznie id tego co robisz. Aha nie sikaj i nie jedz przez pol dnia. Kiedy mąż wróci z pracy biegnij się wysikac ściskając kromke chleba. Mozesz sie w czasie przerwy wykąpać czyt. 3 minuty szybkiego prysznica. :):)
 
Do góry