reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja bym tam jeszcze dopisala " przyczep sobie klamerki na sutki, odczepiaj je przez pierwszy miesiac co godzinę na 5 minut, w czasie których przeloz sobie przez ramię 4 kg worek z ktorego cieknie na ciebie smietana. Po 5 minutach przyczep klamerki. Oblewaj się Smietana przynajmniej 10 razy dziennie. Naucz sie funkcjonować z biustem tfu to juz nie jest biust tylko jadlodajnia ;) na wierzchu niezaleznie id tego co robisz. Aha nie sikaj i nie jedz przez pol dnia. Kiedy mąż wróci z pracy biegnij się wysikac ściskając kromke chleba. Mozesz sie w czasie przerwy wykąpać czyt. 3 minuty szybkiego prysznica. :):)
Rany boskie, nie strasz ;)
 
reklama
Ja bym tam jeszcze dopisala " przyczep sobie klamerki na sutki, odczepiaj je przez pierwszy miesiac co godzinę na 5 minut, w czasie których przeloz sobie przez ramię 4 kg worek z ktorego cieknie na ciebie smietana. Po 5 minutach przyczep klamerki. Oblewaj się Smietana przynajmniej 10 razy dziennie. Naucz sie funkcjonować z biustem tfu to juz nie jest biust tylko jadlodajnia ;) na wierzchu niezaleznie id tego co robisz. Aha nie sikaj i nie jedz przez pol dnia. Kiedy mąż wróci z pracy biegnij się wysikac ściskając kromke chleba. Mozesz sie w czasie przerwy wykąpać czyt. 3 minuty szybkiego prysznica. :):)

Martka poetycko Ci to wyszło. Z tą śmietaną bardzo trafnie opisane.
Może jeszcze bym ten charakterystyczny zapach "śmietany" bijący od mamy i dziecka. Bo ile razy można przebierać?
I takie żółte plamy pojawiające się na ubraniach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rany boskie, nie strasz ;)
Hehe teraz juz jest znacznie lepiej. Jestem na etapie " wstaw do zlewu wszystkie naczynia, posyp je resztkami jedzenia , zostaw na kilka dni (to dla tych bez zmywarki ;) ). Przestań sprzątać w mieszkaniu przez kilka dni, zostaw to na dzień w którym z odwiedzinami ma wpaść teściowa lub kolezanki. Wtedy z 6-kilowym workiem na jednej ręce ogarnij całe mieszkanie. Naucz się wykonywać wszystkie czynnosci jedną ręką, pamietaj ze do drugiej masz przywiazany worek. Nachylaj się nad lozkiem/lozeczkiem az zaczną cie bolec plecy, przy czym usmiechaj się, spiewaj "my jesteśmy krasnoludki... Lub kindel bury kundel bury... Itp". Przed kazdym wyjsciem z domu ubierz sie w szalik i kurtke, poczekaj az sie zgrzejesz dopiero zejdz z drugiego piętra taszczac taczkę po schodach. Zrób to blyskawicznie, wbiegnij na góre, zabierz worek zejdz na dół. Raz na kilka takich wyjsc nie czesz się. To tyle w skrocie :-p ale co by nie pisac jestem szczesliwa :-) :):tak:
 
Ja bym tam jeszcze dopisala " przyczep sobie klamerki na sutki, odczepiaj je przez pierwszy miesiac co godzinę na 5 minut, w czasie których przeloz sobie przez ramię 4 kg worek z ktorego cieknie na ciebie smietana. Po 5 minutach przyczep klamerki. Oblewaj się Smietana przynajmniej 10 razy dziennie. Naucz sie funkcjonować z biustem tfu to juz nie jest biust tylko jadlodajnia ;) na wierzchu niezaleznie id tego co robisz. Aha nie sikaj i nie jedz przez pol dnia. Kiedy mąż wróci z pracy biegnij się wysikac ściskając kromke chleba. Mozesz sie w czasie przerwy wykąpać czyt. 3 minuty szybkiego prysznica. :):)
Hahahahahahaha jesteś boska ;) ;) )kamerki.......mmmmmm zalatuje greyem;)
 
Hehe teraz juz jest znacznie lepiej. Jestem na etapie " wstaw do zlewu wszystkie naczynia, posyp je resztkami jedzenia , zostaw na kilka dni (to dla tych bez zmywarki ;) ). Przestań sprzątać w mieszkaniu przez kilka dni, zostaw to na dzień w którym z odwiedzinami ma wpaść teściowa lub kolezanki. Wtedy z 6-kilowym workiem na jednej ręce ogarnij całe mieszkanie. Naucz się wykonywać wszystkie czynnosci jedną ręką, pamietaj ze do drugiej masz przywiazany worek. Nachylaj się nad lozkiem/lozeczkiem az zaczną cie bolec plecy, przy czym usmiechaj się, spiewaj "my jesteśmy krasnoludki... Lub kindel bury kundel bury... Itp". Przed kazdym wyjsciem z domu ubierz sie w szalik i kurtke, poczekaj az sie zgrzejesz dopiero zejdz z drugiego piętra taszczac taczkę po schodach. Zrób to blyskawicznie, wbiegnij na góre, zabierz worek zejdz na dół. Raz na kilka takich wyjsc nie czesz się. To tyle w skrocie :-p ale co by nie pisac jestem szczesliwa :-) :):tak:

Ja też, mega szczęśliwa. Ta część z samochodem [emoji85], nocki też są ekstra opisane. Popłakałam się [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym tam jeszcze dopisala " przyczep sobie klamerki na sutki, odczepiaj je przez pierwszy miesiac co godzinę na 5 minut, w czasie których przeloz sobie przez ramię 4 kg worek z ktorego cieknie na ciebie smietana. Po 5 minutach przyczep klamerki. Oblewaj się Smietana przynajmniej 10 razy dziennie. Naucz sie funkcjonować z biustem tfu to juz nie jest biust tylko jadlodajnia ;) na wierzchu niezaleznie id tego co robisz. Aha nie sikaj i nie jedz przez pol dnia. Kiedy mąż wróci z pracy biegnij się wysikac ściskając kromke chleba. Mozesz sie w czasie przerwy wykąpać czyt. 3 minuty szybkiego prysznica. :):)
Nic dodać nic ująć:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dobra ja juz po wizycie, Wiktor waży 2400 , znaczy rośnie ;) ja mam robić teraz badania co tydzień w sensie mocz, kwas moczowy, AST, ALT i badac 4 razy dziennie cisnienie, nie denerwować się i odpoczywać ale nie lezeć . Następna wizyta w 37 tc.Oby dotrwać!!!!!
 
reklama
Hehe teraz juz jest znacznie lepiej. Jestem na etapie " wstaw do zlewu wszystkie naczynia, posyp je resztkami jedzenia , zostaw na kilka dni (to dla tych bez zmywarki ;) ). Przestań sprzątać w mieszkaniu przez kilka dni, zostaw to na dzień w którym z odwiedzinami ma wpaść teściowa lub kolezanki. Wtedy z 6-kilowym workiem na jednej ręce ogarnij całe mieszkanie. Naucz się wykonywać wszystkie czynnosci jedną ręką, pamietaj ze do drugiej masz przywiazany worek. Nachylaj się nad lozkiem/lozeczkiem az zaczną cie bolec plecy, przy czym usmiechaj się, spiewaj "my jesteśmy krasnoludki... Lub kindel bury kundel bury... Itp". Przed kazdym wyjsciem z domu ubierz sie w szalik i kurtke, poczekaj az sie zgrzejesz dopiero zejdz z drugiego piętra taszczac taczkę po schodach. Zrób to blyskawicznie, wbiegnij na góre, zabierz worek zejdz na dół. Raz na kilka takich wyjsc nie czesz się. To tyle w skrocie :-p ale co by nie pisac jestem szczesliwa :-) :):tak:
Hahaha wszystko się zgadza poza jednym ja mam zmywarkę ;)
Tylko nie ma jej kto rozładować;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry