reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jem mniej, bo jestem mniej glodna, ale ogolnie na slodycze nadal mam ochote :)
A bole podbrzusza sie zdazaja, ale sa takie dosc slabe, wiec jakichs jednoznacznych sygnalow nie ma, choc brazowawy sluz wrocil.
Spokojnie, polez do 37tyg, a potem niech sie dzieje co chce :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem wiem mam jeszcze czas. Tak jak pisalam wczesniej czekam na wizyte jeszcze 9 dni i dostane zaswiadczenie ze ma byc cc i wtedy juz bede spokojniejsza. Bo najbardziej boje sie ze mnie zlapie w nocy to bede musiala jechac do nas do szpitala i nie wiem czy mi zrobia cc bez zaswiadczenia albo w dzien i nie bede mogla dodzwonic sie do swojego profesorka a w ciemno tez nie bede jechac 100 km do szpitala gdzie on pracuje tylko do swego na miejscu co mam 10 min drogi.
A w niedziele zaczyna mi sie 36 tydz
 
Wiem wiem mam jeszcze czas. Tak jak pisalam wczesniej czekam na wizyte jeszcze 9 dni i dostane zaswiadczenie ze ma byc cc i wtedy juz bede spokojniejsza. Bo najbardziej boje sie ze mnie zlapie w nocy to bede musiala jechac do nas do szpitala i nie wiem czy mi zrobia cc bez zaswiadczenia albo w dzien i nie bede mogla dodzwonic sie do swojego profesorka a w ciemno tez nie bede jechac 100 km do szpitala gdzie on pracuje tylko do swego na miejscu co mam 10 min drogi.
A w niedziele zaczyna mi sie 36 tydz

Ale masz jakies ewidentne objawy, ze cos zaczyna sie dziac czy po prostu sie boisz?
Bedzie dobrze, spokojnie sobie lezakuj i czekaj... 9 dni szybko zleci.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale masz jakies ewidentne objawy, ze cos zaczyna sie dziac czy po prostu sie boisz?
Bedzie dobrze, spokojnie sobie lezakuj i czekaj... 9 dni szybko zleci.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Boli mnie caly czas podbrzusze i opuscil mi sie juz brzuch. Nie moge juz normalnie siedziec musze tak na pol lezaco i przedewszystkim malutki jest juz bardzo nisko ulozony. Polozna mi powiedziala ze za nisko jak na ten tydz.
 
Nie miałam kiedy napisać więc pisze dopiero dziś. ..W nocy z niedzieli na poniedziałek odeszły mi wody :) pojechaliśmy do szpitala i we wtorek o 2.08 w nocy urodziła się nasza córeczka Ola :) Nie stety dzis dostała zoltaczki i musimy jeszcze pobyć w szpitalu :( Poza tym wszystko jest o.k Waga 3300 i 56 dł. :)
Niestety tez skończyło się cesarska bo po dwóch godzinach parcia Mała odwróciła główkę i nic nie można było zrobjc:(
To teraz Wasza kolej Kochane;)

Gratulacje! Ja tez jestem z 7 marca :D:D
 
Husann !!! Nie strasz bo mi JuZ sie nie chce jesc[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]jem bo musze Tylko rano sniadanie obowiazkowe z mala kaweczka;) a potem to Sue zmuszam do jedzenia
Bole dolne brzucha tez mam Ale nie dzienne,plamki co dzuen (niestety),
No to zaczniezz w ndz 9 msc;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie miałam kiedy napisać więc pisze dopiero dziś. ..W nocy z niedzieli na poniedziałek odeszły mi wody :) pojechaliśmy do szpitala i we wtorek o 2.08 w nocy urodziła się nasza córeczka Ola :) Nie stety dzis dostała zoltaczki i musimy jeszcze pobyć w szpitalu :( Poza tym wszystko jest o.k Waga 3300 i 56 dł. :)
Niestety tez skończyło się cesarska bo po dwóch godzinach parcia Mała odwróciła główkę i nic nie można było zrobjc:(
To teraz Wasza kolej Kochane;)
Gratulacje:) Dużo zdrówka Wam życzę i szybkiego opuszczenia szpitala:)
 
reklama
Nie miałam kiedy napisać więc pisze dopiero dziś. ..W nocy z niedzieli na poniedziałek odeszły mi wody :) pojechaliśmy do szpitala i we wtorek o 2.08 w nocy urodziła się nasza córeczka Ola :) Nie stety dzis dostała zoltaczki i musimy jeszcze pobyć w szpitalu :( Poza tym wszystko jest o.k Waga 3300 i 56 dł. :)
Niestety tez skończyło się cesarska bo po dwóch godzinach parcia Mała odwróciła główkę i nic nie można było zrobjc:(
To teraz Wasza kolej Kochane;)
GRATULACJE!!!
 
Do góry