reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
09.02.2017 Zojka - córeczka Mavi
21.02.2017 Wojtusia & Piotrusia - skarby Rybki
upload_2017-2-22_22-9-28-gif.796471

23.02.2017 Kajka*89: synek Wojtuś


MARZEC

07: Butterfly1331 - III badania prenatalne
07: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
10: Atena33 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: Jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
16: Peugeotka36 - wizyta z USG u gin prowadzącego ciążę
20: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
24: Jaskolcia - II badania prenatalne.
30: Katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

KWIECIEŃ

27: cytrynkaxxxx84 - wizyta 3D

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana
28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
14.04.2017 - Peugeotka36: Nicole cc
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka

30.07.3017 - Jaskolcia: Zosia
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
reklama
Podasz mi jeszcze raz nazwę:) spróbuję
To trzeba zamówić?
Jeżeli chodzi o torbę kupiłam maxi cosi
Jest praktyczna bo bardzo pojemna,ma dużo przegródek itp,torbę termiczną oraz przewijak w zestawie ale z gondolą pasuje tylko jak jest lekko zapakowana
Z racji tego że gondola wystaje mocno na rączkę to na maxa zapakowana torba odstaje ale tak będzie z każdym modelem niestety
Do spacerówki pasuje bardzo fajnie:)
Co do przenoszenia dziecka w gondoli rzadko ale zdarzyło się raz czy dwa
Można tak dziecko przenosić tylko trzeba budę dobrze zablokować
Ja za każdym wyjazdem pakuje do gondoli wszystkie akcesoria małego i mąż niesie do auta. Czasem ważą więcej niż Alan;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam taką:
Link do: Torba Duo Signature Grey

Póki co się sprawdza. No i wygląda elegancko.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Jogo a o ile Ci sie przesunał termin? Termin zazwyczaj ustala sie w początkowych usg, pozniej dziecko rosnie juz w swoim tempie. Mnie tez przy 1szym usg dziecko sie nie chciało odwrócic, ale lekarz czekał cierpliwie, zeby jednak te pomiary wykonac. A krew robiłas do testów pappa czy nifty?

Katharina bardzo fajne do łozeczko, mysle, ze z niebieskimi dodatkami wygladało by na chlopiece
 
Dziewczyny mam pytanie jaką szczepionke dostaly wasze dzieciaki w 6 tyg na ksztusiec ? I czy szczepilyscie dzieciaczki zgodnie z kalendarzem szczepien ? Chodzi mi glownie o dzieci urodzone troszke wczesniej niz bylo planowane przyjscie na swiat ... :-)
 
Dziewczyny mam pytanie jaką szczepionke dostaly wasze dzieciaki w 6 tyg na ksztusiec ? I czy szczepilyscie dzieciaczki zgodnie z kalendarzem szczepien ? Chodzi mi glownie o dzieci urodzone troszke wczesniej niz bylo planowane przyjscie na swiat ... :-)
Mój urodził się w 37 tc i szczepilam w 6 tygodniu. Ja szczepilam mojego 5w1 - pentaxim

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od paru dni pobolewa mnie dol brzucha i dzis byla polozna i powiedziala ze mam calkowicie sie oszczedzac bo Kuba jest juz tak nisko ulozony glowka jak na ten tydz to bardzo nisko i sama zauwazylam ze brzucho poszlo w dol.
Teraz zaczelam sie bac ze moze do wizyty nie doczekam
 
Od paru dni pobolewa mnie dol brzucha i dzis byla polozna i powiedziala ze mam calkowicie sie oszczedzac bo Kuba jest juz tak nisko ulozony glowka jak na ten tydz to bardzo nisko i sama zauwazylam ze brzucho poszlo w dol.
Teraz zaczelam sie bac ze moze do wizyty nie doczekam

A ja skarbie plamie co dzien ,znow bylam dzus na ip Ale JuZ mnie maja dosc bo od msca bylam 3 razy poza tym wszustko mam zamkniete Ale brzuch tez mnie pobolewa;(, mam tylko lezec ,lez Z nami , lile tez lezy;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry