reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jakim cudem po in vitro moze Ci sie przesunac termin? Przeciez znaja dokladna date zaplodnienia...
I czemu masz taka dluga przerwe miedzy usg? Nic w 16-17tyg?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W uk na nhs przysugluje 2 usg czasami 3 w określonych sytuacjach . Ta data porodu właściwie była wyliczona przez komputer na podstawie pomiarów . Ale masz racje bo z kalendarzyka data wychodzi inna . Zobaczymy jak to wyjdzie :)
 
Tutaj jest tak ...12-14 Tydz,22tydz, 32tydz,36tudz .. chyva ze idziesz prywatnie lub zle sie czujesz ..to tez robia ..
Po 36 tyg co poltora tyg usg i ktg

Jogo dziwne ze cie zistawili bez sprawdzania organow,przeciez to takie wazne,Ja tez mialam problemy w tym dniu (14tydz) robione 3 razy usg bo Sue bardzo wiercila i kazali wychodzic wchodzic pic duzo znow wchodzic i tak 3 godziny minely Ale zbadac wszystko zbadali tylko wiem ze co szpital to inny niestety
Moze przejdz sie do prywaciaka ....




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez wchodziłam i wychodziłam 3 razy . Piłam potem siusialam i tak mnie ganiała i brzuchem telepala . Ty masz usg i ktg w 32 i 36? Mi w ciazy poprzedniej jako ze była zwiększonego ryzyka zrobili 3razy usg i ani razu ktg . Położna tylko serduszko osłuchała i tyle :( teraz dotychczas nawet z lekarzem sie nie widziałam :(
 
W uk na nhs przysugluje 2 usg czasami 3 w określonych sytuacjach . Ta data porodu właściwie była wyliczona przez komputer na podstawie pomiarów . Ale masz racje bo z kalendarzyka data wychodzi inna . Zobaczymy jak to wyjdzie :)

Wybacz, przeoczylam, ze Ty w UK jestes. W sumie w PL tez sa chyba 3 usg jak chodzisz na nfz. Ale z ta sata porodu to mysle, ze powinnas sie trzymac tej liczonej na poczatku, bo w naszym przypdku nie ma mowy o bledzie czy przesunieciu owulacji.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG-20170304-WA0015.jpg

Dziewczyny chcialabym kupic w miare uniwersalne lozeczko...tzn na wypadek jakbym kiedys miala jeszcze synka. Doradzcie czy to lozeczko oczywiscie bez rozowych dodatkow pasowaloby tez dla chlopca czy tylko dla dziewczynki?
 

Załączniki

  • IMG-20170304-WA0015.jpg
    IMG-20170304-WA0015.jpg
    134,8 KB · Wyświetleń: 476
Ja tez wchodziłam i wychodziłam 3 razy . Piłam potem siusialam i tak mnie ganiała i brzuchem telepala . Ty masz usg i ktg w 32 i 36? Mi w ciazy poprzedniej jako ze była zwiększonego ryzyka zrobili 3razy usg i ani razu ktg . Położna tylko serduszko osłuchała i tyle :( teraz dotychczas nawet z lekarzem sie nie widziałam :(

Ktg mialam i usg w 29 tyg I 32 (29 tc byl wtedy na emergency),a w 32 normalnie zrobili Ale mozliwe tylko dlatego bo mam te lozysko przednie i w ksiazce co zawsze nosze pisze wszedzie lozysko przednie i siedziec w domu ...Tydz temu znow bylam na pogotowiu i znow bylo ktg Ale bez problemu usg.. (plamilam lekko)
Z tego co wiem w Kent robia JuZ potem w 36 i co 10 dni aby sprawdzac serduszko ,moj Nast usg bedzie w 35t6d(obecnie 34t1d )

Ah to dobrze ze probowali ,czyki dzidzi pokaze sie na Nast raz ;)
Ja mialam usg tak w 14 tc ,22tc,25tc(prywatnie),29tc(emergenzy) ,32tc,i Teraz 36 bedzue ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 797694
Dziewczyny chcialabym kupic w miare uniwersalne lozeczko...tzn na wypadek jakbym kiedys miala jeszcze synka. Doradzcie czy to lozeczko oczywiscie bez rozowych dodatkow pasowaloby tez dla chlopca czy tylko dla dziewczynki?

Pasuje Czemu nie ???
Tak swoja droga Ale masz te marzenia corka synek ...... [emoji23][emoji13][emoji106][emoji106]oby trzymam kciyki !!!Ja tez w sumie Po poridzie od razu dzialania ,oby wogole sie udalo [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pasuje Czemu nie ???
Tak swoja droga Ale masz te marzenia corka synek ...... [emoji23][emoji13][emoji106][emoji106]oby trzymam kciyki !!!Ja tez w sumie Po poridzie od razu dzialania ,oby wogole sie udalo [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze to bym chciala dwie corki...mam jeszcze 5 mrozakow wiec moze cos z tego wyjdzie...tak sie zastanawialam czy dla chlopczyka tez pasuje...
 
reklama
Do góry