reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A ja skarbie plamie co dzien ,znow bylam dzus na ip Ale JuZ mnie maja dosc bo od msca bylam 3 razy poza tym wszustko mam zamkniete Ale brzuch tez mnie pobolewa;(, mam tylko lezec ,lez Z nami , lile tez lezy;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Po to jest ta IP zeby jechac i sprawdzic. Wiem co czujesz z tymi plamieniami bo ja na poczatku tak mialam. A wiec teraz tylko lezakujemy
 
Po to jest ta IP zeby jechac i sprawdzic. Wiem co czujesz z tymi plamieniami bo ja na poczatku tak mialam. A wiec teraz tylko lezakujemy

Sobie tak mysle oby nam ta cc wyszla I dotrwac bo jeszcze dwa msce temu umawialysmy sie ty i Atena we 3 na sn razem ehh no i te planowania tak wychodza zawsze .....czasem moze mysle tez za bardzo optymistycznie i dlatego potem zalamka no Ale czy sn czy cc nie ma co zalamywac sie ,Ja JuZ mysle o jej karmieniu I zachlysnieciu lub chorobie ... niby mialam w 22 tc szcxepiwnie na krztusiec Ale ti zapewne Po porodzie jeszxe raz bedzie miec niunia ,nic nie wiem ... chcialabym tylko by te dni do cc lecialy szybciej bo mowie Nicolusi tak :ty sie nie spiesz jeszxze bo nie pojdziesz szybko na spacerki plus nie bedziesz lezala szybko w swym lozeczky obok mamy plus inne ciocie poelegnuarki beda musialy cie sprawdzac plus mamie przyniesiesz obawy a tak wychodz za 4 tyg to szybko wyjdziemy i pokaze ci twoj pokoik ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Jogo a o ile Ci sie przesunał termin? Termin zazwyczaj ustala sie w początkowych usg, pozniej dziecko rosnie juz w swoim tempie. Mnie tez przy 1szym usg dziecko sie nie chciało odwrócic, ale lekarz czekał cierpliwie, zeby jednak te pomiary wykonac. A krew robiłas do testów pappa czy nifty?

Katharina bardzo fajne do łozeczko, mysle, ze z niebieskimi dodatkami wygladało by na chlopiece
Tez myśle ze urodzę jakoś tak 6-8 września nie wcześniej . Pobrali mi krew na zd i trisomie . W sumie nawet nie zależy mi tak bardzo na tych prenatalnych bo na tyle ile zbadała dziecko to było ok a nawet jeśli by coś było to i tak nic to nie zmieni .
 
A mnie łapią czasami takie mocne krótkie skurcze jak np za szybko chce wstać albo sie jakoś przekręcić szybciutko . Ktoś tak miał ? Powinnam jakiś magnes brać ?
Dziewczyny leżące powiem wam ze warto :) ja z 1 ciaza leżałam do 12 tyg plackiem a do 25 tylko po domu spacerowałam . Corcia wylezana :) A teraz moja koleżanka urodziła ( leżała od 24 tyg do rozwiązania w szpitalu !) dała radę i wy tez dacie . Polecam dobra książkę i seriale :)
 
Witam was wszystkie:)
Czytam na biezaco zwykle... Tylko malo sie udzielam bo jakos niewiele sie dzieje na szczescie :)
A dzis krzywa cukrowa... Juz po wypiciu jestem i teraz tylko czekanie ...
Trzymajcie kciuki

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sobie tak mysle oby nam ta cc wyszla I dotrwac bo jeszcze dwa msce temu umawialysmy sie ty i Atena we 3 na sn razem ehh no i te planowania tak wychodza zawsze .....czasem moze mysle tez za bardzo optymistycznie i dlatego potem zalamka no Ale czy sn czy cc nie ma co zalamywac sie ,Ja JuZ mysle o jej karmieniu I zachlysnieciu lub chorobie ... niby mialam w 22 tc szcxepiwnie na krztusiec Ale ti zapewne Po porodzie jeszxe raz bedzie miec niunia ,nic nie wiem ... chcialabym tylko by te dni do cc lecialy szybciej bo mowie Nicolusi tak :ty sie nie spiesz jeszxze bo nie pojdziesz szybko na spacerki plus nie bedziesz lezala szybko w swym lozeczky obok mamy plus inne ciocie poelegnuarki beda musialy cie sprawdzac plus mamie przyniesiesz obawy a tak wychodz za 4 tyg to szybko wyjdziemy i pokaze ci twoj pokoik ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Masz rację tak to jest z tym planowaniem.....ja tez mam w ten piątek wizytę i myślę dowiem się kiedy cc oby dotrwać do 37tygodnia....ogólnie czuje się dobrze tylko cieeeeeeezko....ale powoli laże, wczoraj obiad gotowałam na siedziąco hahahhah
 
Do góry