reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
09.02.2017 Zojka - córeczka Mavi
21.02.2017 Wojtusia & Piotrusia - skarby Rybki
upload_2017-2-22_22-9-28-gif.796471

23.02.2017 Kajka*89: synek Wojtuś


MARZEC
07: Butterfly1331 - III badania prenatalne
07: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
10: Atena33 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: Jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
16: Peugeotka36 - wizyta z USG u gin prowadzącego ciążę
20: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
24: Jaskolcia - II badania prenatalne.
30: Katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

KWIECIEŃ
27: cytrynkaxxxx84 - wizyta 3D

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana
28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
14.04.2017 - Peugeotka36: Nicole cc
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.3017 - Jaskolcia: Zosia
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
reklama
A mnie łapią czasami takie mocne krótkie skurcze jak np za szybko chce wstać albo sie jakoś przekręcić szybciutko . Ktoś tak miał ? Powinnam jakiś magnes brać ?
Dziewczyny leżące powiem wam ze warto :) ja z 1 ciaza leżałam do 12 tyg plackiem a do 25 tylko po domu spacerowałam . Corcia wylezana :) A teraz moja koleżanka urodziła ( leżała od 24 tyg do rozwiązania w szpitalu !) dała radę i wy tez dacie . Polecam dobra książkę i seriale :)
Ja kończę teraz 11 tydzień i również wczoraj się zastanawialam czy te skurcze przy zmianie pozycji są normalne. Biorę magnez od początku ciąży. Niestety też lezakuje ze względu na krwiaka. W poniedziałek robię badania prenatalne i mam ogromną nadzieję, że krwiak już się wchłonal. To mój 4ty tydzień w łóżku. Pozdrawiam ciężarówki :)
 
Masz rację tak to jest z tym planowaniem.....ja tez mam w ten piątek wizytę i myślę dowiem się kiedy cc oby dotrwać do 37tygodnia....ogólnie czuje się dobrze tylko cieeeeeeezko....ale powoli laże, wczoraj obiad gotowałam na siedziąco hahahhah

Kurcze jest stres ogolnie z plamieniem bo codzien rano niestety brudne,wczoraj prysznic to co chwile sie lapalam ... czy nic nie leci ;(;(, stres I tyle cokolwiek robie ... a w piatek musze jechac autem na tsh JuZ mam stracha prowadzic auto ;(
Byle no do 37 choc skakalabym ze szczescia jesli bedzue 38 t;)
Ema trzymam kciyki ;)
Jogo no to rzeczewiscie wylezalas kochane jajeczko[emoji7][emoji108], Ja jeszxe 10 dni i zobscze znow niunie ciekawe ile wazy ;)....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i niestety...albo stety... Ciezko stwierdzic...
Na czczo glukoza 96, po 1 godz 167 a po 2 160... A norma jest do 140...
Od jutra zaczne juz chyba diete wg zalecen z ciazy z Jankiem, a pewnie lekarz prowadzacy mnie wygna do diabetolog i tak...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i niestety...albo stety... Ciezko stwierdzic...
Na czczo glukoza 96, po 1 godz 167 a po 2 160... A norma jest do 140...
Od jutra zaczne juz chyba diete wg zalecen z ciazy z Jankiem, a pewnie lekarz prowadzacy mnie wygna do diabetolog i tak...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ojej a powiedz z czego bierze Sue cukrzyca? Wiem ze putaja bo to ridzinne Bo Ja jem slodkie I waze tez JuZ 93 kg niby JuZ nadwaga Ale cukier mam ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojej a powiedz z czego bierze Sue cukrzyca? Wiem ze putaja bo to ridzinne Bo Ja jem slodkie I waze tez JuZ 93 kg niby JuZ nadwaga Ale cukier mam ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co mowia lekarze to genetyka przewaznie. Ponadto ciazowa zwykle sugeruje ze z czasem bedzie sie chorowac na cukrzyce... U mnie ojciec ma od jakiegos czasu stwierdzona... I babcia ze strony mamy miala... No i tak wypada na mnie obciazenie niestety.
Ale ty juz po krzywej jestes chyba ;)?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze jest stres ogolnie z plamieniem bo codzien rano niestety brudne,wczoraj prysznic to co chwile sie lapalam ... czy nic nie leci ;(;(, stres I tyle cokolwiek robie ... a w piatek musze jechac autem na tsh JuZ mam stracha prowadzic auto ;(
Byle no do 37 choc skakalabym ze szczescia jesli bedzue 38 t;)
Ema trzymam kciyki ;)
Jogo no to rzeczewiscie wylezalas kochane jajeczko[emoji7][emoji108], Ja jeszxe 10 dni i zobscze znow niunie ciekawe ile wazy ;)....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bym pojechala autem. Bedzie szybciej, bez zbednego chodzenia. Jedz sobie spokojnie, bezstresowo. A autobus to mi sie wydaje jednak bardziej ryzykowny...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co mowia lekarze to genetyka przewaznie. Ponadto ciazowa zwykle sugeruje ze z czasem bedzie sie chorowac na cukrzyce... U mnie ojciec ma od jakiegos czasu stwierdzona... I babcia ze strony mamy miala... No i tak wypada na mnie obciazenie niestety.
Ale ty juz po krzywej jestes chyba ;)?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz piszac prawde tu inaczej badaja bo badanie na diabete mialam jakos 26 tc i to nie ze pilam cos ;(, bylo mi to dziwne I zapytalam poprostu mojej poloznej czy to czasem nie trza pic cukrow a ona tak zribimy to badanie jesli twoje badania ogolnie cukrxycy wyjde zle !! No I dalam spokoj Ale miedzy czasie se mysle moja bsbcia przeciez miala i to wysoka cukrzyce wiec dwa tyg temu znow Sie zapytalam ze musze sprawdzic tsh ti nie moge zrobic razem glukozy tez bo bede spokojniejsza no to mnie laskawie xapisali i mam tez w pt glukoxe ale moja polozna taka pewna ze wszy ok skoro w 26 tc COs tam badali krew diabete I byla ok ...
Wszustko dowiem Sie w pt tzn wyniki tu dopoero dwa dni Po ;((tutaj
Niby ladne lozko mozna znalezc z przewijakiem,meble dla dzueci i couszki tanie i ostatnio sterylizator kupilam (przyda Sue komplet 4 butelki dwa smoczki ,laktator i sterylizator razem)Ale medycyna tu do bani I jesli sie nie zapytasz to sami ci nie zrobia!!!ale no za 1ivf udane bede Im zawsze wdzieczna;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiesz piszac prawde tu inaczej badaja bo badanie na diabete mialam jakos 26 tc i to nie ze pilam cos ;(, bylo mi to dziwne I zapytalam poprostu mojej poloznej czy to czasem nie trza pic cukrow a ona tak zribimy to badanie jesli twoje badania ogolnie cukrxycy wyjde zle !! No I dalam spokoj Ale miedzy czasie se mysle moja bsbcia przeciez miala i to wysoka cukrzyce wiec dwa tyg temu znow Sie zapytalam ze musze sprawdzic tsh ti nie moge zrobic razem glukozy tez bo bede spokojniejsza no to mnie laskawie xapisali i mam tez w pt glukoxe ale moja polozna taka pewna ze wszy ok skoro w 26 tc COs tam badali krew diabete I byla ok ...
Wszustko dowiem Sie w pt tzn wyniki tu dopoero dwa dni Po ;((tutaj
Niby ladne lozko mozna znalezc z przewijakiem,meble dla dzueci i couszki tanie i ostatnio sterylizator kupilam (przyda Sue komplet 4 butelki dwa smoczki ,laktator i sterylizator razem)Ale medycyna tu do bani I jesli sie nie zapytasz to sami ci nie zrobia!!!ale no za 1ivf udane bede Im zawsze wdzieczna;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W Norwegii mowia ze jak moi rodzice nie maja cukrzycy to nie robia badan tez mowilam ze babcia miala ale mowia ze to chodzi o blizsza rodzine jeszcze i tylko mocz badaja i jak wykaże ze jest cukier tak jak bylo u mnie gdy najadlam sie slodkich bulek przed wizyto to za tydzien powtarzaja ale już nic nie bylo ale gdyby wtedy znowu sie pojawilo tez to wtedy robia badania. Ostatnio jedna Pani mnie uswiadomila tutaj nie robia niepotrzebnie badan za zapas gdy nie ma takiej potrzeby a np.w Pl robia co sie tylko chce i cc na zyczenie bo wtedy lekarzom do kieszni kasa leci a w krajach gdzie jest lepsza sytuacja nie robia bo nie maja potrzeby ciagna kasy od pacjetow i w sumie wydaje mi sie ze duzo w tym prawdy. Tutaj nawet prywanie jak szlam i chciałam zrobic dodatkowe badania to nie chcieli mowili ze mam sluchac swojego lekarza i ze wszystko jest w porzadku [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry