reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Przegrałam walkę z mm :(
Karmienie piersią trwało i trwało ale tylko na początku było słychać odgłos połykania
Ponieważ nie dawało mi to spokoju postanowiłam że będę odciągać mleko żeby wiedzieć ile tak naprawdę go jest...udało się 60 ml z obu piersi,po spacerze po 4 godzinach 80ml :(
Nie wybacze sobie nigdy że dwa dni dziecko było głodne:( będę przestawiać nadal do piersi ale nie mogę zrezygnować z mm niestety.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tequila, zrobisz jak uwazasz, ale jak ja bym byla w takiej sytuacji jak Ty, to nie dawalabym mm dopoki by Alanek nie zaczal sie domagac. Ja popieram dziewczyny. Jakby Alan byl glodny, to bys o tym wiedziala. Tymek jak jest glodny to sie drze jakbym mu jakas krzywde robila. Czasem to sie zastanawiam co sobie sasiedzi wtedy mysla, jak u nas non stop syrena wyje. Nogi z dupy chce sobie powyrywac, tak szybko mleko grzeje. Jak sobie poje to aniolek[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila, zrobisz jak uwazasz, ale jak ja bym byla w takiej sytuacji jak Ty, to nie dawalabym mm dopoki by Alanek nie zaczal sie domagac. Ja popieram dziewczyny. Jakby Alan byl glodny, to bys o tym wiedziala. Tymek jak jest glodny to sie drze jakbym mu jakas krzywde robila. Czasem to sie zastanawiam co sobie sasiedzi wtedy mysla, jak u nas non stop syrena wyje. Nogi z dupy chce sobie powyrywac, tak szybko mleko grzeje. Jak sobie poje to aniolek[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak też robię właśnie
Staram się dawać pierś a jak się domaga daje mm ale małą porcję
Wczoraj np mm dostał tylko 3 razy po 60ml a dziś raz 90ml przed spacerem
Pije femaltike r i staram się przystawiac za każdym razem jak marudzi
Zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak też robię właśnie
Staram się dawać pierś a jak się domaga daje mm ale małą porcję
Wczoraj np mm dostał tylko 3 razy po 60ml a dziś raz 90ml przed spacerem
Pije femaltike r i staram się przystawiac za każdym razem jak marudzi
Zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kup sobie ten homeopatyczny specyfik. Bardzo dobre ma opinie. Kosztuje grosze, wiec nic nie tracisz. Na mnie chyba nie podzialal, choc nie wiem, bo w koncu jakos wtedy doszlam do 700ml. A wczesniej dlugo mialam susze. Ja sobie go znow zamowilam w aptece. Femaltik.er tez teraz pije.

Pytanie. Masz jakas fajna i praktyczna torbe do wozka na pampersy itp. ?

Nastepne pytanie. Nosicie Alanka w gondoli trzymajac za ta raczke na budce? Bo szlismy dzis na spacer i najpierw wystawilismy stelaz, a potem maz wzial gondole z Tymkiem i wyniosl ja na dwor i tam wpial w stelaz. Zastanawiam sie czy tak mozna?
Ja wychodze tak, ze targam wozek na dwor, wracam po Tymka w foteliku, potem fotelik wrzucam do auta przed domem a Tymka do gondoli.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kup sobie ten homeopatyczny specyfik. Bardzo dobre ma opinie. Kosztuje grosze, wiec nic nie tracisz. Na mnie chyba nie podzialal, choc nie wiem, bo w koncu jakos wtedy doszlam do 700ml. A wczesniej dlugo mialam susze. Ja sobie go znow zamowilam w aptece. Femaltik.er tez teraz pije.

Pytanie. Masz jakas fajna i praktyczna torbe do wozka na pampersy itp. ?

Nastepne pytanie. Nosicie Alanka w gondoli trzymajac za ta raczke na budce? Bo szlismy dzis na spacer i najpierw wystawilismy stelaz, a potem maz wzial gondole z Tymkiem i wyniosl ja na dwor i tam wpial w stelaz. Zastanawiam sie czy tak mozna?
Ja wychodze tak, ze targam wozek na dwor, wracam po Tymka w foteliku, potem fotelik wrzucam do auta przed domem a Tymka do gondoli.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Straw mój M jak wychodzi z Gabrysiem to wiem, że wyjmuje stelaż wkłada do gondoli małego i z nim wpina do stelażu. Zaś ja znów jak Ty robie że wkładam do fotelika małego, a później stelaż gondola i mały. My mamy wózek w samochodzie non stop.



Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kup sobie ten homeopatyczny specyfik. Bardzo dobre ma opinie. Kosztuje grosze, wiec nic nie tracisz. Na mnie chyba nie podzialal, choc nie wiem, bo w koncu jakos wtedy doszlam do 700ml. A wczesniej dlugo mialam susze. Ja sobie go znow zamowilam w aptece. Femaltik.er tez teraz pije.

Pytanie. Masz jakas fajna i praktyczna torbe do wozka na pampersy itp. ?

Nastepne pytanie. Nosicie Alanka w gondoli trzymajac za ta raczke na budce? Bo szlismy dzis na spacer i najpierw wystawilismy stelaz, a potem maz wzial gondole z Tymkiem i wyniosl ja na dwor i tam wpial w stelaz. Zastanawiam sie czy tak mozna?
Ja wychodze tak, ze targam wozek na dwor, wracam po Tymka w foteliku, potem fotelik wrzucam do auta przed domem a Tymka do gondoli.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Podasz mi jeszcze raz nazwę:) spróbuję
To trzeba zamówić?
Jeżeli chodzi o torbę kupiłam maxi cosi
Jest praktyczna bo bardzo pojemna,ma dużo przegródek itp,torbę termiczną oraz przewijak w zestawie ale z gondolą pasuje tylko jak jest lekko zapakowana
Z racji tego że gondola wystaje mocno na rączkę to na maxa zapakowana torba odstaje ale tak będzie z każdym modelem niestety
Do spacerówki pasuje bardzo fajnie:)
Co do przenoszenia dziecka w gondoli rzadko ale zdarzyło się raz czy dwa
Można tak dziecko przenosić tylko trzeba budę dobrze zablokować
Ja za każdym wyjazdem pakuje do gondoli wszystkie akcesoria małego i mąż niesie do auta. Czasem ważą więcej niż Alan;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podasz mi jeszcze raz nazwę:) spróbuję
To trzeba zamówić?
Jeżeli chodzi o torbę kupiłam maxi cosi
Jest praktyczna bo bardzo pojemna,ma dużo przegródek itp,torbę termiczną oraz przewijak w zestawie ale z gondolą pasuje tylko jak jest lekko zapakowana
Z racji tego że gondola wystaje mocno na rączkę to na maxa zapakowana torba odstaje ale tak będzie z każdym modelem niestety
Do spacerówki pasuje bardzo fajnie:)
Co do przenoszenia dziecka w gondoli rzadko ale zdarzyło się raz czy dwa
Można tak dziecko przenosić tylko trzeba budę dobrze zablokować
Ja za każdym wyjazdem pakuje do gondoli wszystkie akcesoria małego i mąż niesie do auta. Czasem ważą więcej niż Alan;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ricinus communis 5ch. Ja zamawialam w aptece i mialam na drugi dzien. Moze u Ciebie w aptece bedzie od reki.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tequila Ty masz ta torbe z krzeselkiem, czy tylko z sama mata?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Bez krzesełka bo ona co prawda jest wizualnie super ale jest malutka do tej tylko z mata wchodzi dużo więcej a wiadomo że przy tak małym dziecku czym więcej miejsca tym lepiej:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry