reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja tez uwielbiam czytac i juz sobie zapisalam tytuly, ktore podajecie [emoji4]
Jedna z lepszych ksiazek, jakie przeczytalam w ciagu ostatnich lat to Intruz Stephanie Meyer - pierwszych 50 stron jest ciezko, ale potem bardzo wciaga.
No i lubie wiekszosci ksiazek Jodi Picoult - daje mozliwosc wymiarowego spojrzenia na rozne trudne tematy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj moja ulubiona autorka... Mam wszystkie na regale;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Straw... Wspolczuje nerwow... Mam nadzieje ze lekarze maja racje i ze to nic groznego dla malucha...
My z Jankiem bylismy w szpitalu w 6 tyg... Zapalenie pluc.. Trafilismy 20 grudnia na dodatek... Straszne przezycie jak jest powazniejsza sprawa z takim maluchem... Jedyny plus u mnie byl taki ze do zabiegowego gdzie wenflony i reszta matek nie wpuszczali.. Wiec mimo ze ja i tak zaplakana to chociaz nie slyszalam i nie widzialam co i jak...

Jestem z Wami!

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Straw , ogromnie wspolczuje i moge sobie wyobrazic przez co przechodzisz :( 3maj sie dzielnie , napewno zakonczy sie pomyslnie i informuj nas w miare mozliwosci na biezaco.
 
Witam, czy mogę prosić o interpretację wyników TSH. Jestem w 25 tc
TSH 2,110
Ft3 2,98
Ft4 1,06

Badania robiłam w diagnostyce, nie mam norm podanych dla kobiet ciężarnych dlatego proszę o pomoc :) dziekuje
Ja mam teraz tsh 2.20, ft4 1.40
w ciąży norma tsh to do 2.5
Nie wiem czy to ft4 ciut nie za niskie. U mnie norma jest do 1.7 a zalecają żeby ft4 było bliżej górnej granicy.
Ale jak każdy wynik polecam skonsultować z endokrynologiem :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam teraz tsh 2.20, ft4 1.40
w ciąży norma tsh to do 2.5
Nie wiem czy to ft4 ciut nie za niskie. U mnie norma jest do 1.7 a zalecają żeby ft4 było bliżej górnej granicy.
Ale jak każdy wynik polecam skonsultować z endokrynologiem :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Teraz powiedzcie lekarz zawsze lekarzem
Bym byla w polsce to z tsh 1.49 by mnie zostawili w spokoju a tu biore konskie dawki aby kurcze bylo jeszcxex mniejsze tsh niz 1.49 ,
Zwarjowac mozna no Ale komu ufac.......

Straw czekam na info !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, rozwiazalo sie. Teraz zaczelam Tymka karmic i mnie bardzo zabolalo i wyciagnelam mu piers z buzi. Krew sie lala a pil kilka sekund. Buzie mial cala we krwi. Najpierw mi ciagnie i leci krew, a jak krwi nie ma to leci mleczko. Brodawki wyogladalam i nie widac zeby byly poranione, sa ladne. Jak scisne piers albo sciagam laktatorem to leci mleczko, nie ma krwi. To dlatego mnie tak rwaly piersi po karmieniu.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry