reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martka, a tyle czarnych kup by zrobil z naczynka? Az tak by sie opil? Caly czas sa czarne.
Oni przystaja przy tym ze to moja krew, bo wszystkie badania wyszly dobrze. Jak teraz morfologia wyjdzie dobrze to chyba nas puszcza do domu. Na wenflon sie nie zgodzilam bo kluli go 7 razy i nie mogli sie wkluc. Darl sie strasznie az sie zanosil. Jestem wrak czlowieka. Spuchnieta od placzu. Ten dzien bedzie mi sie snil jak koszmar po nocach.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tule cie mocno i przesylam sile...
 
reklama
Kurcze straw, trzymaj się. Z tą krwią to można się przestraszyć jak dziecko zalewa się krwią.
Znajdźcie przyczynę czarnych kup, może coś w twojej diecie?
Wracajcie szybko do domu, bo jeszcze coś innego w szpitalu złapiecie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w temacie naszych zaparć, znalazłam :
Około szóstego, siódmego tygodnia życia praca przewodu pokarmowego dziecka zaczyna się normować, dlatego też niemowlę kupkę robi rzadziej – raz, dwa razy dziennie. Potem może robić kupki raz na kilka, a nawet kilkanaście dni – układ pokarmowy dziecka dojrzewa i przyswaja pokarm mamy niemal w całości.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martka, a tyle czarnych kup by zrobil z naczynka? Az tak by sie opil? Caly czas sa czarne.
Oni przystaja przy tym ze to moja krew, bo wszystkie badania wyszly dobrze. Jak teraz morfologia wyjdzie dobrze to chyba nas puszcza do domu. Na wenflon sie nie zgodzilam bo kluli go 7 razy i nie mogli sie wkluc. Darl sie strasznie az sie zanosil. Jestem wrak czlowieka. Spuchnieta od placzu. Ten dzien bedzie mi sie snil jak koszmar po nocach.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Biedna nie wyobrazam sobie co musialas przejsc [emoji20]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strawbelko cały dzień myślałam o was mam nadzieje ze juz dobrze :) Ja miałam wizytę u stomatologa bo mam zapalenie dziąsła i to dość poważne narazie dostałam płukanki i pastę specjalna może obejdzie się bez antybiotyków no i leczenie dwóch zębów pewnie kanalowo na 100%
 
Witam, czy mogę prosić o interpretację wyników TSH. Jestem w 25 tc
TSH 2,110
Ft3 2,98
Ft4 1,06

Badania robiłam w diagnostyce, nie mam norm podanych dla kobiet ciężarnych dlatego proszę o pomoc :) dziekuje
 
U nas tylko ja jestem pochlaniaczem, caly czas tworze biblioteczke, na dzien dzisiejszy 205 ksiazek
Ja podjelam sie wyzwania 52 ksiazki w 2017 r i teraz jestem w trakcie 11 :)
A co przewaznie czytasz??
Ooo to wiecej nas?
Ja ukonczylam wyzwanie w 2016 i teraz tez lece dalej... Poki co staram sie nadrobic bo od czerwca bedzie trudniej... Jestem chyba na 9 teraz...
Tyle ze ja tez ebooki... Z ksiazkami staram sie jak moge z zakupami ale roznie wychodzi... A ebooki i szybciej sie da i wygodniej ze soba w komorce zabierac;)
Pozdrawiam czytelniczki:)


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, czy mogę prosić o interpretację wyników TSH. Jestem w 25 tc
TSH 2,110
Ft3 2,98
Ft4 1,06

Badania robiłam w diagnostyce, nie mam norm podanych dla kobiet ciężarnych dlatego proszę o pomoc :) dziekuje

Tsh w 27 tc mialam 1.49 a ft4
1.07 I kazali mi brac letrox 100[emoji102][emoji849]na znizenie
Z tym ze tu chyba insczej lecza....[emoji23][emoji23]






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry