reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To ja 31 tc a +17 [emoji35][emoji34]no Ale przed ciaza niby mala niedowaga bo 184cm a wazylam 71 kg a wogole przed ivf nie chcieli mnie dopuscic bo wazylam 65 mysleli ze anoreksja maja doczynienia jak przeciez anorektyczka nikogo nie kocha tylko swoje cialo .....

A ja wcinam musztarde moglabym zajadac lyzkami ,wogole zauwazylam jem wiecej niz przedtem niewiem czy to ze siedze w domu lub ze zblizam sue do 8 msca i hormony .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pod koniec ciazy jadłam jak szalona a waga rosła 1.5kg na tydz. A potem odchudzanie :( .... a co tam . Ty przy swojej wadze i wzroście to pół roku po porodzie pewnie znaku po ciazy nie będzie :(
 
reklama
Martka, a tyle czarnych kup by zrobil z naczynka? Az tak by sie opil? Caly czas sa czarne.
Oni przystaja przy tym ze to moja krew, bo wszystkie badania wyszly dobrze. Jak teraz morfologia wyjdzie dobrze to chyba nas puszcza do domu. Na wenflon sie nie zgodzilam bo kluli go 7 razy i nie mogli sie wkluc. Darl sie strasznie az sie zanosil. Jestem wrak czlowieka. Spuchnieta od placzu. Ten dzien bedzie mi sie snil jak koszmar po nocach.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Bądź silna dla swojego maleństwa. Kupy mogą mieć inna przyczynę i nie musza być powiązane z ta krwią . Moze coś w twojej diecie ?
 
Być moze sa inne jednostki ?

W pl tsh w mlu/l a tu mu/l ....a ft4 tak samo w pmol/l Ale zagladam na wyniki i Norma w resultatach moich wynikow sie mieszcze ,w necie tez do 3.0 mu/l w trzecim trymestrze moge miec ....a ci mi daja 100 mg levothyroxine na zmnejszenie te 1.49 ,tylko ze to z ivf lekarz zadecyowal tak wiec musze go sluchac lepiej i robic co mowi ..sadze ze im nizsze tym lepsze ,nastepne badania krwi 3/3 na tsh biorac dawke 100 mg bede miec 0.5 mu/l [emoji104]
4d05f7497e259d27db0ec6e099551e54.jpg

Waga zleci na bank nie martwie sie tylko czuje te kg i ciezko mi Ale co tam wkoncu bede mama ;))a ty kiedy usg ??? W 12tc?

Straw najwazniejsze ze sytuacja opanowana i wszy ok ,ciesze sue !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, rozwiazalo sie. Teraz zaczelam Tymka karmic i mnie bardzo zabolalo i wyciagnelam mu piers z buzi. Krew sie lala a pil kilka sekund. Buzie mial cala we krwi. Najpierw mi ciagnie i leci krew, a jak krwi nie ma to leci mleczko. Brodawki wyogladalam i nie widac zeby byly poranione, sa ladne. Jak scisne piers albo sciagam laktatorem to leci mleczko, nie ma krwi. To dlatego mnie tak rwaly piersi po karmieniu.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ufff jak dobrze,że już wiadomo co się dzieje. Najgorsza niepewność i niewiedza.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też tak było, brodawki chyba są bardzo ukrwione. Czyli skoro tyle krwi się nałykał to spowodowało czarne kupy?
Moja to raz jak wampir wyglądała - krew się z buzi lała.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
We wtorek idę na pappa, zastanawiam się czy zrobią mi usg? Lekarz mówił ze najpierw usg a potem krew. Jak było u was? Powiedzieli wam już coś po usg? Czy raczej milczą? Usg przez brzuch?
 
We wtorek idę na pappa, zastanawiam się czy zrobią mi usg? Lekarz mówił ze najpierw usg a potem krew. Jak było u was? Powiedzieli wam już coś po usg? Czy raczej milczą? Usg przez brzuch?
Usg prze brzuch i lekarz mówił o każdym narzadzie które badal. Mówił czy wszystko jest dobrze, ci pielęgniarka zapisywała na kompie i dostajesz wydruk.
Krew jest najpierw
 
reklama
We wtorek idę na pappa, zastanawiam się czy zrobią mi usg? Lekarz mówił ze najpierw usg a potem krew. Jak było u was? Powiedzieli wam już coś po usg? Czy raczej milczą? Usg przez brzuch?
Ja mialam i przez brzuch i przezpochwowo... Bo czesci nie dal rady przrz brzuch podejrzec...
Najpierw mialam usg - lekarz opowiedzial co i jak potem pobranie krwi...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry