reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mi okularnik i pochlaniacz tak sobie sie podobaly ale chcialam sie przekonac czy lampiony tez takie będą [emoji3]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie" okularki" bardzo się podobał bo znam Hajnówka bardzo dobrze dlatego fajnie się to czytało ....ale fakt cieeeezko, ogrom bohaterów. Ps a slyszlam ze maja kręcić serial oparty na trylogii Saszy Załuskiej, a postać Saszy ma grać Boczarska.
 
Ja tez uwielbiam czytac i juz sobie zapisalam tytuly, ktore podajecie [emoji4]
Jedna z lepszych ksiazek, jakie przeczytalam w ciagu ostatnich lat to Intruz Stephanie Meyer - pierwszych 50 stron jest ciezko, ale potem bardzo wciaga.
No i lubie wiekszosci ksiazek Jodi Picoult - daje mozliwosc wymiarowego spojrzenia na rozne trudne tematy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Straw wazne ze badania wyszły dobrze. W takim razie moze to faktycznie jak dziewczyny piszą ze to jakies naczynko peklo i stąd ta krew

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Martka, a tyle czarnych kup by zrobil z naczynka? Az tak by sie opil? Caly czas sa czarne.
Oni przystaja przy tym ze to moja krew, bo wszystkie badania wyszly dobrze. Jak teraz morfologia wyjdzie dobrze to chyba nas puszcza do domu. Na wenflon sie nie zgodzilam bo kluli go 7 razy i nie mogli sie wkluc. Darl sie strasznie az sie zanosil. Jestem wrak czlowieka. Spuchnieta od placzu. Ten dzien bedzie mi sie snil jak koszmar po nocach.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry