reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Byla polozna. Wszystko obgadalismy.zalatwi nam recepte z antybiotykiem na pepek bo slabo sie goi. No i zalecila spacerki. 10 minut przy oknie i 20 minut na dworzu. Troche panikowalam bo czapka wydaje mi sie za cienka, ale maz mnie uspokajal.
 
reklama
Dziewczyny jak u Was było z odstawianiem luteiny? Dzisiaj mój 19dpt i lekarz zmniejszył mi o połowę dawki luteiny i duphastonu. U Was też tak było? Poziom progesteronu 34.
Ja miałam zmniejszona w 7 tc do 2×1 luteine i tak mam do dzisiaj duphastonu nie brałam wogule a i nie miałam badanego prg wogule po transferze ani potem w ciąży
 
Dziewczyny jak u Was było z odstawianiem luteiny? Dzisiaj mój 19dpt i lekarz zmniejszył mi o połowę dawki luteiny i duphastonu. U Was też tak było? Poziom progesteronu 34.

Ja mialam 6x100 od punkcji do 12tygodnia. Potem stopniowo odstawialam i w 14tyg przestalam calkiem brac. Nigdy nie mialam badania poIomu progesteronu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawno mnie nie było. Ale czytam was cały czas. Ostatnio na wizycie dr kazał kupić mi jakieś witaminy z większą zawartością DHA , czy możecie coś polecić. Szukałam w aptece ale jest tak duży wybór że już sama nie wiem które lepsze. Do tej pory bralam femibion natal 2 ale to podobno za mało.
 
reklama
Dziewczyny, macie ta butelke antykolkowa z Tomme Tippe? Ta z tym zaworkiem?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam jak odciagalam na początku to nią karmilam

Teraz sprawdzam i nawet nie wiedzialam ze są butelki z rurką [emoji3] to ja mialam zwykłą ale niby tez antykolkowa

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry