reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
My mamy wolny jeden pokoik Tak wiec robie go JuZ ;) Ale tak w kolysce mojzesza pierwsze miesiace z nami ,nie mam dluzej sypialni zmiesci sie tylko kolyska I fotelik do karmienia ..
To kacik gdzie bede przewijac gotowy Ale calosc pokoju jeszxze nie ,reszte wysle wkrotce ;)
Moj maz to plakal wczoraj bo nie wierzy ze bedzue ojcem to teraz zobaczy sciane jak wroci ciekawe co powie .....
9889d9bb5ce9c99ccf2ae9b292d3136e.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy wolny jeden pokoik Tak wiec robie go JuZ ;) Ale tak w kolysce mojzesza pierwsze miesiace z nami ,nie mam dluzej sypialni zmiesci sie tylko kolyska I fotelik do karmienia ..
To kacik gdzie bede przewijac gotowy Ale calosc pokoju jeszxze nie ,reszte wysle wkrotce ;)
Moj maz to plakal wczoraj bo nie wierzy ze bedzue ojcem to teraz zobaczy sciane jak wroci ciekawe co powie .....
9889d9bb5ce9c99ccf2ae9b292d3136e.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ślicznie ;) ;)
 
reklama
Dziewczyny jak u Was było z odstawianiem luteiny? Dzisiaj mój 19dpt i lekarz zmniejszył mi o połowę dawki luteiny i duphastonu. U Was też tak było? Poziom progesteronu 34.
 
Do góry