reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dawno mnie nie było. Ale czytam was cały czas. Ostatnio na wizycie dr kazał kupić mi jakieś witaminy z większą zawartością DHA , czy możecie coś polecić. Szukałam w aptece ale jest tak duży wybór że już sama nie wiem które lepsze. Do tej pory bralam femibion natal 2 ale to podobno za mało.
Polecam Pregna DHA ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamusie uzywacie poduszek do karmienua? Jak tak to ktora polecacie?
Ja miałam. . pomocna przede wszystkim w nocy przy dlugim karmieniu bo nie musisz calego ciezaru dziecka trzymac... Ale nie pamietam jaka... Zwylky maly rogal hyba z mathercare... Dostalam w prezencie i poki co pozyczona teraz 3 dziecko obsluguje;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja w innym temacie... Bede dzis miala ciezki dzien - mam z malym echo serca ekg i kardiologa kontrolnie...
Najgorsze ze od 12 wszystko a to pora jego drzemki... Jak zwykle jade sama bo maz bez urlopu... Czuje ze sie nadzwigam - oby jakos poszlo z marszu bo jak nie to 3 oddzielne kolejki mnie czekaja ...
Trzymajcie kciuki;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam dylemat bo razem z testem obciazenia glukoza gin kazala mi powtorzyc m.in. toksoplazmoze...i zapomnialam spytac czy IgA IgG czy IgM...czy wszystkie
 
reklama
Bylam dzis sie zaszczepic na krztusiec (obowiazkowe tu dla wszytskich kobiet w ciazy). Szlam do tej przychodni wielokrotnie, ale jeszcze nigdy sie nie umeczylam tak jak dzis. Ledwo do domu wrocilam. Zaczyna sie robic ciekawie [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry