reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Majtki siatkowe napewno po cesarce popieram.
Zaczelo mi sie chyba zappalenie piersi. Nie karmie piersia bo mam tabletki na jelita ktore po ktorych lepiej nie karmic. W szpitalu dali mi bromergan a recepty nie dostalam bo trzeba byc pod obserwacja bo ponoc powoduje nadcisnienie.
Macie jakies sposoby? Czytam ze paracetamol szalwia i kapusta.
Podobno gotuje sie jeszcze cebule i papka z tej cebuli oklada. Nie wiem dokladnie o co z tym chodzi ale ponoc lepsze od kapusty. Poszukaj info o tej cebuli na necie[emoji6]

Zapalenia nie zazdroszcze[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy w szpitalu przy porodzie należy powiedzieć ze jest się w ciąży z in vitro?? I czy należy dokładnie podać jakie leki się przyjmowało od początku Ciąży?? Tak z ciekawości pytam .....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja podawalam i wszystkie leki i to ze z in vitro.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy w szpitalu przy porodzie należy powiedzieć ze jest się w ciąży z in vitro?? I czy należy dokładnie podać jakie leki się przyjmowało od początku Ciąży?? Tak z ciekawości pytam .....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na izbie przyjęć mówiłam, że mam termin na cc i pytali dlaczego i jaka ciąża. Więc mówiłam, że in vitro i tyle było. Nikt więcej nie pytał
 
No to jesteśmy :)
52dab5a7be143236624dfbf403b5e098.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję! cudne maleństwa :) jak się czujesz? Jaka waga i wzrost? Opowiadaj wszystko jak już dojdziesz do siebie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Husann ty i ja sn obowiazkowo[emoji122][emoji122][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3],ty synka ja coreczke i wpadam potem do ciebie na kawke Z Gliwice do augustowka tylko 600 km a Po drodze zwiedze wawe bo bylam tam tylko raz ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry