reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zdradź co pijesz? Ja wieczorami mam mało pokarmu i jest trochę płaczu.
Za to w nocy na jedno karmienie mam ściągnięte i dzięki temu śpię jakąś godzinę dłużej. Martka ten pomysł sprzedała.
Ja pije w ciągu dnia - inke, melise, piwo karmi I taka herbatkę
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-01-02-19-43-30.png
    Screenshot_2017-01-02-19-43-30.png
    82,4 KB · Wyświetleń: 65
W lodowce mam sciagniete ok. 1,5 l pokarmu dla nich a teraz odciagnelam znow 400ml.
Jem wlasciwie normalnie. Pilam hektolitry mleka ale Syna uczulilo to niestety z bolem serca odstawilam mleko. Nie jem wzdymajacych smazonego. A tak to jem nawet cytrusy i nic dzieciakom nie jest.
 
Duzo ściągacze tez bym tak chciała. Ale jak najada się z cyca to tez dobrxe w moim przypadku.

No ja też jjuż będę jeść cytrusy bo jyz mc będzie miał i zobaczymy.
 
To ladnie Straw sciagasz. Wkoncu ruszylo bo mi juz powoli rece opadly na ta Twoja laktacje ;) Dobrze ze wytrwala jestes. A ja Twoim kibicem bylam i jestem :)
 
reklama
Do góry