reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja od kilku dni nie wiedzieć czemu zaczęłam myśleć"a co będzie jak zacznę rodzić przed cc" i dzisiaj jakoś dziwnie się czuję, nie umiem tego opisać, ale dwa razy w ciągu dnia musiałam się położyć spać, 4 razy odwiedziłam kibelek, niedb mi trochę, mała tak szaleje że brzuch faluje cały i tak się zastanawiam czy to organizm nie zaczyna się oczyszczać przed porodem :)
Chociaz bardziej to efekt tego, ze od dwóch dni piłam bardzo dużo soku pomarańczowego zagryzając go pomarańczami:) organizm się zbuntował
Ja ostanio tez 4 x dziennie chodzilam i to był efekt wydaje mi się rozwarcia bo dzieci nisko bardzo były także uważaj :D i mdlilo mnie dość często. dlatego już mnie nie wypisza do końca. ale z jednej strony myślenie ze wyjdę z dziećmi dodaje skrzydeł :)
 
Ja ostanio tez 4 x dziennie chodzilam i to był efekt wydaje mi się rozwarcia bo dzieci nisko bardzo były także uważaj :D i mdlilo mnie dość często. dlatego już mnie nie wypisza do końca. ale z jednej strony myślenie ze wyjdę z dziećmi dodaje skrzydeł :)
Ja mam dom nieprzygotowany więc niech jeszcze siedzi ;)
A tak serio to mam nadzieję, ze jutro przejdzie, chyba nie może mi się nic rozwierać jak mam krążek...
We wtorek wizyta na szczescie
 
Ja ostanio tez 4 x dziennie chodzilam i to był efekt wydaje mi się rozwarcia bo dzieci nisko bardzo były także uważaj :D i mdlilo mnie dość często. dlatego już mnie nie wypisza do końca. ale z jednej strony myślenie ze wyjdę z dziećmi dodaje skrzydeł :)
Nie zazdroszczę pobytu w szpitalu,masz już wszystko gotowe w domu na przyjęcie dziewczynek?
 
reklama
Do góry